Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Ļaujiet lidostai normāli strādāt

Lidostas Rīga darbinieki un LR lidostu darbinieku arodbiedrība
13.11.2014.
Komentāri (27)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

rugfins

30.11.2014. 20:21

normāli varētu atļaut pazagt citādi nekāda kaifa darboties nav dažādās valdēs ...

Atbildēt

rugfins

30.11.2014. 20:20

»

zirgs

"Lidosta strādājusi ar peļņu", tas arī ir trobeļu iemesls. Vienotība un ZZS kā maitu ērgļi metas uz laupījumu


normāli varētu atļaut pazagt citādi nekāda kaifa darboties nav dažādās valdēs ...

Atbildēt

Satiksmes ministrija

20.11.2014. 17:52

ļaujiet mums normāli muģīties un beidziet pīkstēt

Atbildēt

madfins

16.11.2014. 15:10

nekādā gadījumā vajadzētu drīzāk visu sajāt un tad ieguldīt jaunus līdzekļus palīgā ...

Atbildēt

madfins

16.11.2014. 15:10

nekādā gadījumā vajadzētu drīzāk visu sajāt un tad ieguldīt jaunus līdzekļus palīgā ...

Atbildēt

Re re

16.11.2014. 11:36

»

nu ko

Tikai vaaji biznesa vaditaji iet rokrokaa ar politikiem, jo tas ir vienigais ko vini pieprot. Stipram, zinosam profesionalim liderim tas nav vajadzigs. Latvijas biznesa vide tikai pierada, ka tajaa nav stipru profesionalu lideru


Lai ciks stiprs biznesa vadītājs tu būtu, koruptīvs politiķis atradīs veidu un iespējas sprunguļu likšanai likumīgā ceļā un veidā jebkur, jebkad un jebkuram. Jo politiskā korumpanta vai korumpantes rokās ir tautas dots mandāts - varas resursi un instrumenti. Lai pierādītu taisnību jāiesaistas tiesvedībā ar valsti, kas ir dārgi un nereti bezjēdzīgi, jo tiek piesaistīti dārgākie advokātu biroji un advokāti, kas algoti par nodokļu maksātāju naudu. TUrklāt valsts var atļauties tiesāties šādā režīmā gadiem, ko nevar atļauties vidējā ranga biznesmenis. Un nav runa par stipriem vai vājiem biznesa vadītājiem, bet par to, ka vieni met līkumu politikai, ja tiem bizness ir tik specifisks, ka spēj neskart politiku un politiķus, kuri alkst pasildīt savas koruptīvās rociņas un iedzīvoties, vai atklātā tekstā uzrunāt atbalstīt vēlēšanu kampaņu pirmsvēlēšanu laikā. Bet ja atteiksi, gaidi vēlāk visu iepriekš minēto.....

Atbildēt

nu ko

15.11.2014. 12:47

»

Re re

Pajautājiet lidostas sadarbības partneriem, cik viņi ir čakarēti no valdes un ministrijas puses? Un tā nav vien lidostas galvgaļa problēma, jo līdzīga kārtība iedibināta viscaur, jo ministrijas uzspiež savus politiskos lēmumus balstītus uz ieinteresētību. Sistēma viscaur puvisi un iet roku rokā ar politisko...


Tikai vaaji biznesa vaditaji iet rokrokaa ar politikiem, jo tas ir vienigais ko vini pieprot. Stipram, zinosam profesionalim liderim tas nav vajadzigs. Latvijas biznesa vide tikai pierada, ka tajaa nav stipru profesionalu lideru.

Atbildēt

Re re

15.11.2014. 03:25

Pajautājiet lidostas sadarbības partneriem, cik viņi ir čakarēti no valdes un ministrijas puses? Un tā nav vien lidostas galvgaļa problēma, jo līdzīga kārtība iedibināta viscaur, jo ministrijas uzspiež savus politiskos lēmumus balstītus uz ieinteresētību. Sistēma viscaur puvisi un iet roku rokā ar politisko un cita veida korupciju. Latvijā korupcija ir gan valdības, gan pašvaldību līmenī. Bez politiķu atbalsta un ieinteresētības ar to un pret to nevar pilnvērtīgi un ar panākumiem cīnīties, jo problēma ir piesegšanā un nevēlēšanās izskaust to savos varas gaiteņos. Pakārtoti iedibinātai lietu kārtībai uzņēmējdarbības vidē daļa krējuma atlec politiķiem. Tikmēr, valsts kopumā gadiem ritot tiek izzagta un nolikti uz ceļiem cilvēki turpina to pamest, bet mazāk pasargāti veci ļaudis bezspēcīgi nīkuļo un izmirst.

Atbildēt

labu vai neko?

14.11.2014. 16:57

»

.

Iepriekšējam komentatoram - par aizgājušajiem vai nu labu, vai neko. To parasti māca ģimenē


tu esi pieradis, ka par slepkavam, zagliem, izvarotajiem arii labu vai neko? Nozelojams mikstmiesis tu esi. Labu vai neko bija padomju laikaa. Teikt patiesibu nav greks. Tie kas klusee nezdodzinaa pasi ir pedejie neliesi.

Atbildēt

tiešām to es

14.11.2014. 14:06

»

es

"tiešām" ziepēs!Kāds naids... Kā ar sirdsapziņu


Ziepes noderēs "es", sāc ziepēties, lai vari kārtējo reizi ielīst jaunai valdei...un neaizmirsti laicīgi iestāties arodbiedrībā. Vēlāk varēsi izstāties kā dažs labs.Ak jā,jautājumu par ES (!!!to jau mes visi zinam, ka primārais ir ES!!!) sirdsapziņu un cinismu pirmkārt uzdod sev. :)

Atbildēt

zirgs

14.11.2014. 09:35

"Lidosta strādājusi ar peļņu", tas arī ir trobeļu iemesls. Vienotība un ZZS kā maitu ērgļi metas uz laupījumu.

Atbildēt

Re

14.11.2014. 08:29

Pajautājiet lidostas sadarbības partneriem, cik viņi čakarēti no valdes un ministrijas puses? Un tā nav vien lidostas galvgaļa problēma, jo līdzīga kārtība iedibināta viscaur, kur ministrijas uzspiež savus politiskos lēmumus balstītus uz ieinteresētību. Sistēma un viscaur puvisi un iet roku rokā ar politisko un cita veida korupciju. Latvijā korupcija ir gan valdības, gan pašvaldību līmenī. Ar to un pret to nevar cīnīties bez politiķu atbalsta, jo problēma ir piesegšanā un nevēlēšanās cīnīties ar to savos varas gaiteņos, un pakārtoti tam uzņēmējdarbības vidē un kuras atlec kabatās. Tikmēr valsts kopumā gadiem ritot tiek izzagta un cilvēki nolikti uz ceļiem turpina to pamest un mazāk pasargāti veci ļaudis izmirt.

Atbildēt

Darbinieks

14.11.2014. 02:49

»

Darbinieks

Pilnīgi piekrītu visam rakstītajam. Lidosta ir paralizēta jo tagad nav vadības. Grāmatvedība pat nevar samaksāt rēķinus jo neviens nevar parakstīt uz apmaksu... Bet ja nemaksā tad var sanākt tā ka Latvenergo atslēdz elektrību. Tad jau lidostai arī drīz atslēgs strāvu un lidlaukā varēs ugunis aizvietot...


cik zināms, ka tieši LR lidostu arodbiedrībai nav bijusi laba sadarbība ar lidostu.Ja nu runa iet tikai par lidostas arodbiedrību - valdes piedēkli, tad gan var pieņemt.Kas tad vainīgs ja iekšējie kvalitātes dokumenti nenosaka kārtību nestandarta situācijām, kā veikt maksājumus?Kurš tad izstrādā iekšējos vadošos dokumentus un kurš/a par to ir atbildīgs/a?Nu redz, nav jau darbinieki ar bez vainas pie radušās situācijas.Tad nu aizej pie kundzēm un pajautā, kāpēc tāda situācija.Un nevis augšā kādam ir jādomā, bet tas bija valdes pienākums STRĀDĀT nevis imitēt darbību, darba laikā lidojuma stundas krāt un komandējumos pilotu ieskaišu kārtošanai, turklāt algu saņemot par prombūtni.Iespējams arī pilota apmācības apmaksātas no lidostas budžeta, tādas klīst runas pa pentagonu.

Atbildēt

14.11.2014. 02:39

»

Latvijas pilsone

Sī jau ir!!!!!! ārkārtas situācija - stratēģisks valsts onjekts kā lidosta, nedēļu bez vadības, nemaz nerunājot par drošības dienesta modrību! Vai tas jau nav kas ārkārtējs? Vai tad Baltijas valstis šobrīd nav "zem āmura". Vai Satiksmes ministrijā nezin, kuriem svarīgākajiem objektiem karadarbības apstākļos...


vispār nevis ministram jāatkāpjas, bet gan pamatīgi jāpatīra dažu departamentu vadības un pusvadītāji.Tad, iespējams, lidosta ātrāk atgriezīsies pie mierīga un produktīva darba.Pomera un Petera laikā šādas tizlenības ar lidostu nenotika.

Atbildēt

tiešām

14.11.2014. 02:36

»

ja?

Kur paraksti ar uzvārdiem


Kur lidostas darbinieku paraksti/uzvārdi, lai zinam, kuri iestājas par absurdo valdi? Tad jau uzreiz būs redzami rokaspuiši un meitas. :) Un LR lidostu darbinieku arodbiedrība viennozīmīgi šādu murgu nebūtu parakstījusi!Te kāds tā labi fleitē un maldina ar informāciju.Ja kas, Kohēzijas fonda projektu vispār uzsāka Kr.Petera laikā un arī Eiropas līdzfinansējumu piesaistīja Petera valdes laikā.Visu čakarēt sāka Luhses valde, šitā turpināja ar dažiem labiem citiem ielikteņiem.Kādas peripētijas un nesakritības bija projektēšanas un būvniecības iepirkumos, to nezin kāpēc darbinieki nepiemin.Tā ka šai valdei praktiski nekādu nopelnu nav, jo visi lielākie projekti un smagākais darbs bija padarīts tieši Petera laikā, turklāt tika izpildīti arī Satiksmes ministrijas plāni.

Atbildēt

ja?

14.11.2014. 01:05

Kur paraksti ar uzvārdiem?

Atbildēt

Latvijas pilsone

14.11.2014. 00:10

Sī jau ir!!!!!! ārkārtas situācija - stratēģisks valsts onjekts kā lidosta, nedēļu bez vadības, nemaz nerunājot par drošības dienesta modrību! Vai tas jau nav kas ārkārtējs? Vai tad Baltijas valstis šobrīd nav "zem āmura". Vai Satiksmes ministrijā nezin, kuriem svarīgākajiem objektiem karadarbības apstākļos dod priekšroku?????
Domāju gan, ka Matīsa k-gam par šo soli būtu jādemisionē.( Dombrovskis demisionēja Maximas nelaimes sakarā, taču, lidostas vadības atlaišanas gadījumā, no malas vērojama ļaunprātīga, noziedzīga rīcība pret valsts drošību!) Varbūt īsti neizprotu, kas varētu būt vēl lielāks noziegums kā atvērt lidostu, Dievs nedod, līdzīgam Ukrainas sižetam?
Darbiniekam taisnība par strāvas atslēgšanu - pat "pēdējam lidostā nebūs jāizslēdz gaisma!" Tā nu tad jau ir paralīze, kas jau ir iestājusies.
Visu atbildību par notiekošo, kā arī izskanējis- apmelošanu bezdarbībā, jāuzņemas Satiksmes ministrijai. Ministram j ā a t k ā p j a s! Klaja valsts mēroga noziedzība!

Atbildēt

rondejs

13.11.2014. 23:00

nemūžam šeit mēs ļausim normāli strādāt tālāk vienīgi dombrovskim un zaķim āboltiņai pārējie ir jāčakarē cik varēsim ...

Atbildēt

rondejs

13.11.2014. 22:59

nemūžam šeit mēs ļausim normāli strādāt tālāk vienīgi dombrovskim un zaķim āboltiņai pārējie ir jāčakarē cik varēsim ...

Atbildēt

Drošībnieks

13.11.2014. 22:36

Ja kaut kas notiek šovakar reāli slikts, kurš man var dot pavēli kā rīkoties? Valde????? hihihi :(((

Atbildēt

.

13.11.2014. 22:25

Iepriekšējam komentatoram - par aizgājušajiem vai nu labu, vai neko. To parasti māca ģimenē.

Tas, ka lielie portāli slēdz komentārus uz sēru ziņām ir normāli. To, ka Tu esi bastards, Tu diemžēl nekad nesapratīsi, jo esi audzis vai nu SM, vai nu bērnu namā. Respect.

Atbildēt

oooooo

13.11.2014. 21:56

Vājš teksts, bet cilvēkiem liela sāpe, ka matīss ar ozoliņu un neko nelemjošo innusu sacūkājuši gadiem ilgu darbu, tagad parādīsies vēl viens peters (kā toreiz pēc pommera) un lidostai būs auts. Patlaban valde nav lemtspējīga, visi darbinieki (izņemto lazdiņa ielikteņus un piekaucošos) ir pilnīgi pret izmaiņām valdē, un matīss laikam neapzinās, kādu pandoras kasti ir atvēris ar saviem un innusas murgiem.

Atbildēt

pamazam attiramies

13.11.2014. 21:28

Nomiris Peters un lielakie laikraksti taa nobijusies no komentetajiem, ka slegusi iespeju komentet it kaa kads dizs cilveks butu miris. Bedigi par sadu presi. Kas raustas oligarhu pavadaa.

Atbildēt

Darbinieks

13.11.2014. 20:01

Pilnīgi piekrītu visam rakstītajam. Lidosta ir paralizēta jo tagad nav vadības. Grāmatvedība pat nevar samaksāt rēķinus jo neviens nevar parakstīt uz apmaksu... Bet ja nemaksā tad var sanākt tā ka Latvenergo atslēdz elektrību. Tad jau lidostai arī drīz atslēgs strāvu un lidlaukā varēs ugunis aizvietot ar svecēm???????? Ja neviens pat nevar parakstīs rēķinus, tad kas notiks ja būs jāpieņem lēmums ja nedod Dievs notiks ārkārtas situācija?

Un tad gan būs S*DI. Bet vai kāds augšās ir par to padomājis???

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Intensīva mežizstrāde un pieprasījums pēc koksnes biomasas izraisa mežu degradāciju Igaunijā un Latvijā

FotoEiropas valstu, tostarp Nīderlandes, Dānijas un Lielbritānijas, pieprasījums pēc biomasas veicina mežizstrādes intensitāti Igaunijā un Latvijā. Jaunais ziņojums “Koksnes granulā paslēptais: intensīvas mežizstrādes ietekme uz Igaunijas un Latvijas mežiem”, ko publicējis Igaunijas Dabas fonds un Latvijas Ornitoloģijas biedrība, rāda, ka abu valstu mežsaimniecību raksturo intensīva, uz kailcirtēm balstīta mežsaimniecība. Lai gan abās valstīs ir likumi un standarti, kam būtu jānodrošina dabas aizsardzība, šādai mežu apsaimniekošanai ir negatīva ietekme gan uz dabas daudzveidību, gan klimatu.
Lasīt visu...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...