Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā
Foto

Viss sākās ar Šleseru!

Ainārs Šlesers
13.06.2021.
Komentāri (0)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Tvnet var lasīt Re:Baltica sagatavotu propagandas rakstu, kurā skaidri tiek pateikts, ka Latvijā baznīcas nedrīkst aizstāvēt kristīgās vērtības! Esmu pārsteigts, ar kādu naidu pret Baznīcām, pret kristīgām vērtībām un cilvēkiem, kuriem kristīgās vērtības ir svarīgas, vēršas Re:Baltica!

Godājamie Re:Baltica žurnālisti! Latvijas Satversmē katram Latvijas pilsonim ir garantēta vārda brīvība! Kāpēc Jūs uzskatāt, ka kristiešiem nav tiesības paust savu viedokli un aizstāvēt to?

Kāpēc kristieši nedrīkst aizstāvēt tradicionālās ģimenes vērtības? Kāpēc kristieši, pasakot, ka atbalsta laulību, savienību starp vīrieti un sievieti, tiek pazemoti un pataisīti par tumsoņām?

Kāpēc kristieši nedrīkst atklāti aizstāvēt nedzimuša bērna tiesības piedzimt šajā pasaulē? Kāpēc politiķi drīkst piešķirt finansējumu kultūras namiem, bet tiek nosodīti, ja atbalsta finansējumu kultūrvēsturisko dievnamu atjaunošanai?

Kāpēc kristiešiem ir jābaidās atklāti paust savu viedokli, zinot, ka viņus kritizēs un apsmies tādi žurnālisti un moderno vērtību eksperti kā Jūs, godājamā Re:Baltica?

Katrreiz, kad tiek minēta frāze, ka “BAZNĪCA IR ATDALĪTA NO VALSTS”, tiek aizbāzta mute tiem, kuri aizstāv kristīgās vērtības!

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pētera Stučkas idejas dzīvo un uzvar Ekonomisko lietu tiesā?

FotoLasot pēdējā laikā publiskajā telpā pieejamo informāciju par jaunās Ekonomisko lietu tiesas (ELT) darbu, kur tiek uzskaitīti ELT panākumi, konfiscējot par noziedzīgi iegūtiem uzskatītos līdzekļus (skat., piemēram, 08.07.2021. publikāciju www.tiesas.lv), neviļus rodas déjà vu sajūta, t.i. sajūta, ka kaut kas līdzīgs jau kādreiz, senā pagātnē piedzīvots. Proti, arī pēdējos padomju varas gados itin bieži tika publicēta statistika par sasniegumiem cīņā ar bezstrādes ienākumu guvējiem, spekulantiem un sociālistiskā īpašuma izlaupītājiem.
Lasīt visu...

20

Satiksmes drošība vai asfaltbetona seguma iznīcināšana

FotoKā sēnes pēc lietus gan Rīgā, gan uz valsts ceļiem parādās gumijas stabiņi. Šķiet, šī projekta autori ir tik ļoti iemīlējuši šos falliskos simbolus, ka vairs nespēj iedomāties savu ikdienu vai pat dzīvi bez tiem. Dīvainā kārtā autovadītāji nespēj saprast šo mīlestību un tā vietā, lai toleranti pieņemtu kārtējo seksuālo minoritāti, apvelta gan stabiņus, gan to uzstādītājus ar nešpetniem lamuvārdiem. Tomēr uz brīdi aizmirsīsim emocijas, un padomāsim loģiski, cenšoties izvērtēt plusus un mīnusus.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos?

FotoPraktiskais piemērs ātrai datu analīzei "uz salvetes", lai varētu analītiski novērtēt apgalvojumu, kas kļuvis par vienas no "nometnēm" jājamzirdziņu, ka vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos (atkarībā no lapas vai rakstītāja).
Lasīt visu...