Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Nesen ievēlētais valsts kontrolieris Rolands Irklis turpina iemīto taciņu Elitas Krūmiņas laikā un par valsts budžeta līdzekļiem uztur padomnieku Ivo Valdovski ar nepilnu 3000 eiro mēnešalgu[1], kuram, iespējams, pat nav augstākās izglītības - tā pēdējā laikā runā audita iestādes kolektīvā. 

Cik zināms, tad padomnieks “komunikācijas jautājumos” savas dzīves laikā strādājis dažādās sabiedrisko attiecību aģentūrās, bet vērā ņemamus panākumus nozares vidū nav ieguvis.

Pilsētā runā, ka savu nozīmīgāko karjeras sasniegumu PR speciālists uzskata bēdīgi slavenās “Zatlera Reformu partijas” izpilddirektora amatu. Ivo Valdovska panākumi šajā projektā ir novērtējami “pēdiņās” ar izcilību, jo tieši viņa vadībā partija tika likvidēta. 

Tikmēr joprojām lielai daļai Valsts kontroles darbinieku nav skaidrs, kādus pienākumus ikdienā konkrētais padomnieks veic un par ko tad īsti saņem uz valsts pārvaldes fona iespaidīgo mēnešalgu.

Zīmīgi, ka Elitas Krūmiņas pilnvaru laikā padomnieks jau reizi ir ticis atlaists, taču pēc neilga laika atkal pieņemts darbā. Iespējams, par labu šajā situācijā nāca arī tas, ka padomnieka laulātā dzīvesbiedre ir iestādē atbildīga par personāla politiku, jo ieņem personāla daļas vadītājas amatu.

Līdz ar to varam secināt, ka jaunais un apņēmīgais iestādes vadītājs vistiešāk atbalsta šādus ģimenes uzņēmumus valsts pārvaldes iekšienē, kurā pieņemts stutēt vienam otru neatkarīgi no profesionālajām prasmēm un iegūtās izglītības. 

Nepilnu trīs gadu laikā šāda komunikācijas eksperta piesaiste Valsts kontrolei ir potenciāli izmaksājusi vairāk nekā 100 000 eiro (36 mēneši x 3000 eiro). 

Red.piez. Uz uzdotajiem jautājumiem šai sakarā Valsts kontroles vadība pagaidām nav atbildējusi.


[1]Valsts kontrole. Darba un izaugsmes iespējas.   https://www.lrvk.gov.lv/uploads/files/Aktualitates/Publications/VK_areja%20majas%20lapa_Algu%20diapazoni%20no%2001.01.2021_3.pdf

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

FotoKur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā un citi vājprāti, kas izsauc un izraisa mūsu sašutumu? Vai tos kāds apzināti rada, mērķtiecīgi un plānveidīgi izveido, vai tas ir tādas kolektīvās bezatbildības, muļķības, neizpratnes un neprasmes rezultāts kādiem cēloņiem, kurus minēju iepriekš? Varbūt tos pasūta greizo spoguļu valstībā un ir kāda cilvēku kopa, kas īpaši specializējas uz aplamību izdomāšanu un ieviešanu?
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

FotoPusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās uzdevumu - apturēt vīrusa izplatību, glābjot cilvēku veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

12

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

FotoValdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti pēc protokola, bet premjers ciniski aicina latvzemiešus ciest, saglabājot “vēsu prātu un mieru”. Segregācijas ieviesējam pietiek nekaunības – aicināt uz vienotību. Valdības politikas ķīlniekiem “no augšas” tiek piedāvāts Stokholmas sindroms.
Lasīt visu...

12

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

FotoEsam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi. Taču nupat Kariņa valdība iezīmē jaunu robežu – tie kļūst arī nelietīgi un amorāli.
Lasīt visu...

21

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

FotoLatvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada 5.jūnija vēlēšanās.
Lasīt visu...

21

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

FotoAttiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi – tālab, ka viņi ir veseli) tiek liegta pārstāvniecība valsts pārvaldē un dalība aktīvajā politika.
Lasīt visu...

21

Nelokāmi pret varmākām!

FotoManuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs izgāzīsies, jo vairums vakcinēto injicējās nevis medicīnisku iemeslu, bet varas noteikto eksistenciālo ierobežojumu dēļ un, visticamāk, sirdī alkst atriebi par sačakarēto organismu. Protams, ka ir injicēto varza, kas sevi tagad uzskata par augstāko kastu un pilnā mērā izmanto dāvāto iespēju paņirgāties par “zemcilvēkiem”. Šie neģēļi visu laiku ir mituši mūsu vidū un beidzot var apmierināt savus zemiskos instinktus.
Lasīt visu...