Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Ierobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā rindkopa: "Neskatoties uz augsto vakcinācijas līmeni, vairākām Eiropas valstīm nācies atjaunot karantīnas ierobežojumus, lai apturētu jaunu Covid-19 vilni."

Daudzu Eiropas valstu valdības pusotru gadu visu lika uz vakcinācijas kārts, solot, ka vakcinācija ir izeja no situācijas, taču pašlaik redzams, ka arī valstīs ar 80 un vairāk procentiem vakcinēto (vai Gibraltāra 117) tāpat nāk jaunais slimības vilnis un ierobežojumi jāievieš, jo slimo un mirst visi, arī vakcinētie.

Turklāt slimnīcas sāk pārpildīt arī slimnieki ar pandēmijas laika ielaistajām "parastajām" slimībām.

Mēģinājumi turpināt spēlēt vakcinācijas kārti, piespiežot obligāti vakcinēt, revakcinēt un būstot trešo, ceturto un piekto reizi, aizvien vairāk sāk izskatīties pēc farmācijas firmu lobētu zinātnieku un ekspertu "naudas" plāna, kam nav nekāda sakara ar realitāti.

Latvija šajā gadījumā var pavērot, ko dara Eiropas valstu valdības, kurās notiek šie protesti, un ko dara Ziemeļvalstis, kurās izvēlēta cita, daudz mierīgāka retorika un kurās ne vien nav protestu, bet arī sabiedrība kopumā visu uztver saprotoši un mierīgi.

Vainot sabiedrību Latvijā tajā, ka pilnībā nespējīgi un savā personiskajā orbītā rinķojoši politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai tie paši politiķi, kuru sarunas slēgtajā valdības sēdē spilgti pierādīja viņu spēju tikai un vienīgi rūpēties par savu ādu.

Ja uz šo naida un "skaldi un valdi" politiku joprojām "pavelkas" daļa tā saucamās inteliģences un pat mediju pārstāvji, kas savās privātajās FB slejās un intervijās valdības sponsorētajos medijos klāsta valdībai tīkamos naratīvus, ka visā vainojami antivakseri (agrāk bija ebreji, komunisti, masoni), tad laikam šai valstij ir lielākas problēmas, nekā šķita līdz šim.

Kāds pavasaris sagaida tos, kas sagaidīs pavasari, pagaidām ir atkarīgs tikai un vienīgi no katra paša spējas atgūt veselo saprātu. Protams, kam tāds vispār ir bijis. Ja tāda nekad nav bijis, var vismaz mēģināt iegūt skaidru skatu uz realitāti un tās cēloņsakarībām.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Mediķi varas kalpībā

Foto“Vīruss nevar izplatīties starp vakcinētiem cilvēkiem,” - šādas muļķības vēl vasarā melsa Pēteris Stradiņš, kuram piebalsoja citi dakteri. Kas melo vasarā, tas melo arī pārējos gadalaikos (Levits neļaus samelot). Turklāt šie mediķi nebūt nav pārtraukuši aģitēt par potēšanos pret kroņa vīrusu.
Lasīt visu...

18

Es labāk būšu BRĪVS ieslodzījumā nekā IESLODZĪTS brīvībā!

FotoEs kliegšu! Kliegšu un lamāšu tos kretīnus, kas uzdodas par kungiem manā Tēvzemē. Es lamāšu tos, kas sevi augstāk par cilvēkiem tur, kaut aiz kauna tiem jau sen zemē būtu jāielien. Pie velna Jūs visus! Pie velna peklē, kur Jūsu īstā vieta kungus tēlot būs. Šī izrāde jau pārāk ievilkusies. Tā jāpārtrauc tūlīt! Vairs nav nedz smieklīgi, nedz jautri. Vairs nav pat drāma absurdā. Nu skatītāji maksā par to ar savām asarām un sāpi.
Lasīt visu...

20

Levitam ir arī citas prioritātes: Satversmes simtgade dod iespēju plašai diskusijai par demokrātijas stiprināšanu

Foto18. janvārī valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar Nevalstisko organizāciju un Ministru kabineta sadarbības memoranda īstenošanas padomes NVO pārstāvjiem. Valsts prezidents sarunā īpašu uzmanību pievērsa nevalstiskā sektora nozīmīgajam darbam un iniciatīvām Satversmes simtgades gadā demokrātijas vērtību stiprināšanā: “Mūsu pilsoniskā sabiedrība ir aktīva, un pilsoniskās sabiedrības iespējas līdzdarboties ir pat augstākas nekā dažā labā senākā demokrātijā. Tas ir ļoti būtiski šajā laikā, kad demokrātija pasaulē piedzīvo pārbaudījumu laikus. Jūsu pienesums šajā gadā, stiprinot demokrātiju un pilsonisko līdzdalību, būs neatsverams.”
Lasīt visu...

8

Situācija ir kritiska, valdības enerģētikas krīzes risinājumi ir lēni un nepietiekami

FotoLatvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) valdības pārstāvjiem pieprasa nekavējošu rīcību enerģētikas krīzes pārvarēšanai, jo līdz šim piedāvātie atbalsta risinājumi ir nepietiekami un situācija energoresursu patērētājiem - gan uzņēmējiem, gan iedzīvotājiem - ir kritiska.
Lasīt visu...

20

Varbūt jūs satrauc rēķinu katastrofa, bet prezidents Saeimā iesniegs grozījumus Partiju finansēšanas likumā

Foto17. janvārī valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar tieslietu ministru Jāni Bordānu, Saeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētāju Juri Jurašu, Saeimas Juridiskās komisijas Tiesu politikas apakškomisijas priekšsēdētāju Inesi Lībiņu-Egneri un Saeimas Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisijas priekšsēdētāju Andreju Judinu, lai izvērtētu 2021. gadā paveikto un pārrunātu plānotos darbus tieslietu jomā 2022. gadā.
Lasīt visu...