Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

“Ceļu būvniecības sabiedrības “Igate”” valdes priekšsēdētājs Māris Peilāns jau ir vērsies ar skaudru vēstuli pie valsts prezidenta Edgara Rinkēviča. Tajā viņš paudis savu redzējumu par notiekošajām nejēdzībām robežbūvē.

Varētu jau arī nepievērst uzmanību šai vēstulei un tajā izklāstītajam - maz kur valstī notiek nejēdzības. Taču ir kāda nianse. Par Latvijas nākamo premjeru tiek virzīta persona, kura bijusi ļoti tuvu ar austrumu robežas būvniecību saistītajiem jautājumiem. “Jaunās vienotības” premjera amata kandidāte Evika Siliņa no 2013. gada janvāra līdz 2019. gada janvārim bijusi Latvijas Republikas Iekšlietu ministrijā parlamentārā sekretāre, cita starpā atbildīga par politisko dokumentu izstrādes vadīšanu un koordināciju.

Savukārt E. Siliņas vīrs, arī advokāts, sniedzis juridiskos pakalpojumus “Igates” valdes priekšsēdētājam. Tātad topošā premjere varētu būt informēta par notikušo un arī notiekošo valsts austrumu robežas būvē.

Jautājums, kas gan tur tāds īpašs noticis un notiek, - par to “Neatkarīgās” saruna ar M. Peilānu.

Iepazināmies ar jūsu atklāto vēstuli par situāciju austrumu robežas būvē Valsts prezidentam. Ar kurām amatpersonām komunicējāt saistībā valsts robežas izbūvi?

Ar Iekšējās drošības biroju (IDB) un prokuratūru.

2015. gadā “Igate”uzvarēja iepirkumā par Krievijas robežas būvi.Tagad pagājušideviņi gadi. Esam pārdzīvojuši daudzās sūdzības Iepirkumu uzraudzības birojam no citiem uzņēmējiem. Viņi par savu pakalpojumu piedāvāja divas reizes augstāku cenu nekā mēs. Par sava uzņēmuma darbu un sniegto pakalpojumu kvalitāti atbildu es kā vadītājs. Tāpat kā IDB vadītājs Valters Mūrnieks, kurš pirms termiņa ir atvaļināts no dienesta, un ģenerālprokurors Juris Stukāns par savu darbu. Taču viņiem nekas, bet man krimināllieta. Viņi jau ir tie galvenie, kuri visu darījuši tā, lai robeža netiktu izbūvēta laikā un, ja kaut kas tiktu izbūvēts, tad par nesaprātīgu cenu.

Kādēļ Stukāns varētu būt ieinteresēts sabotēt robežas būvniecību?

Varu pateikt tikai to, ka toreizējais iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens bija pirmais, kas stāstīja, ka visi ir vainīgi. Varbūt tādēļ, lai sev spodrinātu uzplečus, tiktu citās partijās, uzvarētu vēlēšanās. Vai tas ir normāli, ka pagājuši četri gadi, iztiesāta tiek salīdzinoši vienkārša lieta ar sešām apsūdzības pozīcijām, bet tiesā vēl nav nolasīts spriedums? Tiesa pēc būtības pat nav sākusies. Tad esmu es pie kaut kā vainīgs vai nē?

Politiķis S. Ģirģens pasludina, ka robežbūvē daudz nozagts, bet te pēkšņi aizdomās turētos robežsargus un projekta autoru atbrīvo no aizdomām. Mani pirms četriem gadiem septembrī uz tiesu veda par to, ka "Igate" manā personā nozaguši kokus no robežas. Tagad tādas apsūdzības vairs nav. Pēkšņi ir atraduši citus vainīgos. Kamēr ņēmās ar apsūdzēšanu, daļa no nocirstajiem kokiem sapuva. Kur rezultāts? Tagad no Baltkrievijas robežas joprojām esam apdraudēti mēs visi, mūsu bērni. Tajā pašā laikā Stukāns vēl var publiski pateikt, ka pārējie, arī advokāti, kas nav prokurori, drīkst prokurora apsūdzībā tikai komatus palabot.

Gadu pēc tiltu nodošanas ekspluatācijā pie Latvijas un Baltkrievijas robežas mēģina par mani uz tiesu nosūtīt lietu, celt apsūdzību par diviem miljoniem par to, ka tilti nav nododami ekspluatācijā. Taču tie tilti jau sen kā ir nodoti ekspluatācijā (pirms krimināllietas nosūtīšanas uz tiesu) un tiek lietoti, un to apstiprina Krāslavas novada būvvaldes akti. Stukāns, sēžot savā bunkurā ar saviem cilvēkiem, pat nav pārliecinājies par lietu patieso stāvokli.

Robežas būve ar Baltkrieviju mums bija jāpabeidz 2022. gadā par 22 miljoniem eiro. Tagad summas kļuvušas piecas sešas reizes lielākas, un robeža joprojām nav izbūvēta. Tas ir Mūrnieka sabotāžas rezultāts.

Kurā brīdī apjautāt, ka no valsts amatpersonu puses notiek robežbūves sabotāža?

Šis projekts patiesībā sākās 2012. gadā un tika realizēts ar arhaiskām metodēm - robežsargi un projektētāji pa robežu brida gumijas zābakos, netika lietotas dronu tehnoloģijas. Izstrādātais projekts bija neprecīzs. Toreiz robežas demarkācija nemaz netika veikta, tā tika pabeigta vien 2018. gadā, nenotika zemju atsavināšana, pēdējās zemes uz Krievijas robežas atsavināja 2022. gadā. Ja ir bijušas pretenzijas no mūsu pasūtītāja - Valsts robežsardzes, tad mēs tās momentā esam novērsuši. Ja pirms mūsu ieguldītā darba robežsargi brida robežu gumijas zābakos, tad tagad pēc mūsu veiktās izbūves viņi var pārvietoties ar kvadricikliem un džipiem un operatīvāk veikt savu darbību.

Nelaimes robežas būvē sākās tad, kad Mūrnieks, iespējams, personīgu vai citu motīvu vadīts, kopā ar prokuratūru ar daudzām safabricētām aizdomīgām apsūdzībām sāka terorizēt robežsargus un mūs. Robežsardzes augstākās amatpersonas tika aizturētas, bet rezultātā tomēr krimināllietas pret tām tika izbeigtas, mēs esam palikuši pēdējie - ģenerālis Garbars un "Igate". Kaut kādu motīvu vadīts, Stukāns tagad mūs velk uz tiesu ar vecām, aizvēsturiskām, nesaprotamām apsūdzībām. Mēs paļaujamies uz tiesu, ka tā godprātīgi saredzēs, kas patiesībā notiek. Mūrnieka vadītā struktūra sāka nepamatoti apsūdzēt pilnīgi visus, un tas notika 2019. gadā, kad nomainījās valdība un par iekšlietu ministru kļuva Sandis Ģirģens. Mums ir sapulču protokoli, kur Ģirģens sapulcēs publiski nekorekti, prettiesiski izsakās, ka vajag kādu notiesāt, ielikt cietumā. Bet blakus sēž Būvniecības valsts kontroles birojs, kas saka, ka viss ir atrisināms un vajag tikai iet uz priekšu. Negāja uz priekšu. Un ko mēs šodien redzam? Mums joprojām pastāv liels apdraudējums no Baltkrievijas un Krievijas. Robežas būvniecība joprojām nav pabeigta. Beidzot robeža ir nodota “Valsts nekustamo īpašumu” (VNĪ) pārziņā, un izskatās, ka VNĪ pāris mēnešu laikā sāk aktīvas darbības. Viņi dara to, ko četrus gadus nebija izdarījuši trīs ministri - Ģirģens, Golubeva, Eklons. Laikam ceturtais ministrs beidzot saprot situācijas nopietnību un ir spēris konkrētus soļus.

Kādas personas vēl stāv aiz Mūrnieka – Juris Jurašs?

To mēs varam tikai minēt. Mēs tiešām neesam ērti, jo mēs pasakām, ko mēs domājam. Ir amatpersonas, kurām tas nepatīk.

Vai robežas izbūves laikā jums nācās komunicēt ar Juri Jurašu?

Es viņu vispār nepazīstu. Zinu tikai no publiskās telpas.

Vai ar Aigaru Siliņu, labklājības ministres Evikas Siliņas vīru, ir nācies komunicēt? Vai viņš palīdzēja risināt jautājumus, kas saistīti ar robežas izbūvi?

Tas ir man zināms cilvēks kopš pagājušā gadsimta. Viņš jau sen ir advokāts, bet par savām attiecībām ar advokātu nebūs korekti diskutēt. Es izmantoju arī citu advokātu pakalpojumus, kas specializējušies noteiktās lietās. Siliņš šajā procesā mūs nepārstāv. Izvēlējāmies citus advokātus krimināllietā, kas vēl nav beigusies. Citreiz arī nedarīšana ir palīdzība. Bet kā uz to paskatās. Vai trīs ministru - Ģirģena, Golubevas, Eklona - nekā nedarīšana palīdzēja Latvijai iekļūt vēl dziļākos mīnusos robežas izbūvē? Tagad būvējam par 100 miljoniem dārgāk.

Varbūt aiz Mūrnieka un Stukāna muguras stāv Baltkrievijas un Krievijas slepenie dienesti?

Vienīgais, ko es varu pateikt: malači, puiši! Pateicoties jums, mana un manu uzņēmumu darbība ir apgrūtināta. Mēs nevaram samaksāt tik daudz nodokļos, cik mēs būtu maksājuši, ja būtu strādājuši bez jūsu radītajām problēmām. Stukāna kunga safabricētās apsūdzības iet roku rokā ar Mūrnieka bijušo darbavietu. Latvijai es neredzu nekādu izdevīgumu no šim apsūdzībām. Cik līdzekļu mēs esam iztērējuši, armijai atrodoties uz robežas! Tā joprojām ir pilnīgi caurstaigājama. Savelkot kopā šīs nepamatotās apsūdzības, mēģinot mums pārmest, ir panākts totāli nesaimniecisks efekts. Tā ir sabotāža. Pilnīgi visiem, kas pēc tam ir būvējuši robežu vai tur atradušies, ir bijušas problēmas. Vulgarizējot - manā ieskatā robežu drīkstētu būvēt SIA "Prokuratūra" Stukāna vadībā un SIA "IDB" Mūrnieka vadībā, tad viss būtu kārtībā.

Kāda motivācija viņiem ir uzturēt šīs apsūdzības? Vai viņiem kāds par to maksā?

Kāda bija motivācija neko nedarīt trim ministriem - Ģirģenam, Golubevai, Eklonam?

Tātad austrumu robeža joprojām ir caurstaigājama?

Jā! Robežsardze savas kompetences ietvarā dara to, ko var izdarīt. Kad viņi brida robežu ar gumijas zābakiem, viņiem vispār nekā nebija. Robežsardzes vadība katru gadu gāja uz Ministru kabinetu un lūdza: akceptējiet tekošajam gadam piecus miljonus. Ir pat apsūdzētā no robežsardzes, kura ir gājusi un saviem priekšniekiem stāstījusi: darīsim, kā valstij ir labāk. Tagad pat izmainīja Latvijas ārējās sauszemes robežas infrastruktūras likumu. Uz mūsu krimināllietas rēķina izmainīja, lai tagad varētu darīt tā, kā mēs to darījām. Un tur ir konkrēti rakstīts, ka uz ārējās infrastruktūras izbūvi neattiecas meža apsaimniekošanas, koku ciršanas un vides aizsardzības prasības. Bet pret mums ir krimināllieta. 2019. gadā Mūrnieks gribēja apsūdzēt, ka mūsu cilvēki aizliegtajā vides zonā ir kaut ko izcirtuši. Tikai vēlāk tika noskaidrots, ka nekādas aizsargājamās teritorijas tur nav, bet apsūdzības bija. Tagad, pat ja būtu, nekas nebūtu jāaizsargā. Pret mums turpinās krimināllieta, bet vissliktākais ir tas, ka mēs četrus gadus esam kā Eiropas caurstaigājamā sēta.

Vai vēršanās pret jums un jūsu uzņēmumu ir tāpēc, ka nesamaksājāt kādam, kas prasīja kukuļa naudu?

Arī.

Kurš prasīja?

Prokuratūrā cilvēki zina, bet detaļās es negribu ieslīgt, jo, kas nav noķerts pie rokas, tas nav zaglis.

Vai kukuli prasīja arī prokuratūras pārstāvji?

Nē, tā tas nekad nenotiek. Bija epizode, kur neparakstījāmies, bet tā epizode ir pazudusi.

Pēc šīs epizodes sākās vēršanās pret jums?

Tos laikus es esmu aizmirsis. Mēs paliekam pie sava - mēs kļūdāmies būvniecībā, labi, sodiet mūs, bet kur te krimināls pārkāpums?

Sūtnis pēc kukuļa nāca no Iekšlietu ministrijas vai prokuratūras puses?

Es pašlaik detaļās neieslīgšu. Ja prokuratūra jums uz to varēs atbildēt, tad jā. Tās lietas parasti notiek ļoti filigrāni, pēc čekistu metodēm. Mūsu lietā no IDB puses arī tādas noslieces bija, lai safabricētu konkrēto lietu. Varbūt kādreiz uzrakstīšu par to grāmatu.

Jūsu stāstā izskan trauksmains signāls uzņēmējiem, ka viņiem jāturas tālāk no visa, kas saistīts ar valsts robežas izbūvi? Toksiska lieta, var nonākt cietumā?

Absolūti.

Pārpublicēts no neatkariga.nra.lv

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

"Maskavas nams" Rīgā – simbols ģeopolitiskā kursa maiņai?

FotoPirms nedēļas biedrība "Austošā Saule" pulcēja piketa dalībniekus pretī "Maskavas namam" Rīgā. Ar plakātiem, kas atgādināja par ukraiņu ciešanām un nepieciešamību atbrīvoties no Krievijas ietekmes, pretī Krievijas valsts simboliem. Piketa dalībniekiem nebija šaubu par to, ka vairāk nekā pusotru gadu pēc pilna apmēra kara sākuma Ukrainā un gadu pēc okupekļa nojaukšanas Pārdaugavā "Maskavas nama" atrašanās Rīgā ir spilgts simbols arvien neatrisinātajai cīņai par Latvijas ģeopolitisko kursu un mūsu pašu interesēm savā valstī.
Lasīt visu...

21

Vai pienācis laiks izvēlēties amatpersonas ar loterijas palīdzību?

FotoSortition. Tā senajās Atēnās sauca sistēmu, kurā tautas priekšstāvji, amatpersonas, augstākie ierēdņi, tiesneši tika izvēlēti lozējot. Tas, kuram izkrita kārts ieņemt kādu augstu amatu, tad deva zvērestu kalpot godīgi, tikai un vienīgi tautas interesēs, neņemt kukuļus utt. Šī senā demokrātijas metode nav pilnībā izzudusi līdz pat mūsu dienām, piemēram, tādās valstīs kā ASV, kur šādi tiek izvēlēti tiesu zvērinātie, kuri krimināllietās faktiski izlemj – vainīgs vai ne.
Lasīt visu...

3

Pateikt, ka šī būs katastrofāla valdība, var tikai kāds, kuram galvā ir atdzisusi putra, un arī okupācijas varas kolaborants Kūtris būs lielisks Saeimas priekšsēdētājs

FotoPagājušajā piektdienā, 15. septembrī, Latvijas Republikas Saeimā sākās ārkārtas sēde. Tajā bija tikai viens izskatāms jautājums, proti: “Par uzticības izteikšanu Ministru kabinetam.” Runa, protams, ir par aizejošās labklājības ministres Evikas Siliņas izveidoto valdību.
Lasīt visu...

3

Tas, ka Kūtris ir komunistu okupācijas varas kolaborants, „Delnai” ir pieņemami, bet tas, ka viņš atļaujas izteikt savu viedokli un ievēro nevainīguma prezumpciju, ir nosodāmi

FotoGodātie Saeimas deputāti, vēršamies pie Jums, lai paustu dziļas bažas par Gunāra Kūtra pieteikto kandidatūru un plānoto apstiprināšanu Saeimas priekšsēdētāja amatā. Uzskatām, ka deputāta publiskajā telpā izskanējušie izteikumi neatbilst augstajiem godprātības, atklātības un atbildīguma standartiem, kas tiek sagaidīti no Saeimas priekšsēdētāja kā vienas no augstākajām valsts amatpersonām.
Lasīt visu...

3

Tikai nesmejieties, bet mums ir atnākusi atziņa: ir jābūt drošiem, ka ikvienā jomā – iekšlietu, veselības, izglītības, reģionālās politikas vai citā – esam izdarījuši visu, lai cilvēki varētu izjustu augstu lojalitāti pret savu valsti

FotoRietumu pasaulē ārpolitika ir kļuvusi par drošības politiku, jo Krievijas brutālais iebrukums Ukrainā pasauli ir ievirzījis "kara laikmetā" – tādu secinājumu izteicu šā gada janvārī ārlietu debatēs.
Lasīt visu...

21

Par melīgo spriņģu, jembergu un visu pārējo Kremļa stabulnieku “līdzjūtības vaimanām”

FotoPētot Daugavpils Čmoikas un Re:Baltica prokrieviskā dueta darbības, uzdūros interesantam dokumentam, kurā Tiesībsargs analizē ar Imigrācijas likuma grozījumiem saistītos riskus, tai skaitā iespējamo eventuālo Krievijas Federācijas pilsoņu izraidīšanu no valsts nenokārtotas latviešu valodas pārbaudes dēļ.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Šajā valdībā nenotiks visādas nevajadzīgas, muļķīgas debates!

Šī būs pirmā centriski kreisā valdība kopš neatkarības atjaunošanas. Pirmā valdība, kas nebūs konservatīva....

Foto

Es aicinu ikvienu Latvijas iedzīvotāju vilkt katrā kājā atšķirīgu apavu – un tāda arī būs manas valdības darbība

Lai patiesi izprastu otru cilvēku, ir jānoiet viņa...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam Edgaram Rinkēvičam: fakti skaidri norāda uz iespējamu tiesību pārkāpumu un neētisku rīcību no „Swedbank” puses

Godātais Latvijas valsts prezident Edgar Rinkēvič! Es,...

Foto

Briškens un manekena politiķi

Ik rītu pa ceļam uz darbu sanāk doties garām kāda lielveikala skatlogam, kurā nemainīgi stalti stāv manekeni, tērpti visnotaļ glītos uzvalkos. Tam...

Foto

Īsā atmiņa un krievu imperiālisma otrā elpa

Mums, latviešiem, ir vājības, kas tiek izmantotas pret mums. Kad mēs jūtam tūlītējus eksistenciālus draudus, tad mēs esam vienoti,...

Foto

Mans viedoklis

Privātiem medijiem var būt savi ideoloģiski, politiski, personiski mērķi. Tas ir normāli. Kāds dibina, pērk un uztur savu mediju vai medijus ar mērķi ietekmēt...

Foto

Dzirdam metaforas “kolektīvie Rietumi”, “krievu kolektīvais Putins” – bet ko tad nolēmis “kolektīvais latvietis”?

Tamlīdzīgi izplūduši izteicieni nav lietojami kā pilnvērtīgi termini, tikai kā metaforiski vispārinājumi,...

Foto

Kāpēc “sabiedriskais medijs” uzdod jautājumus un neatskaņo atbildes?

“Labdien! Paldies par izrādīto interesi saistībā ar norisēm Ogres novadā! Vēlos norādīt, ka Ogres Vēstures un mākslas muzeja...

Foto

Vācieši jauc nost vēja elektrostacijas, lai paplašinātu brūnogļu ieguvi!

Energokompānija RWE ir sākusi nojaukt septiņas vēja turbīnas blakus bijušajam Lützerath ciematam Ziemeļreinā-Vestfālenē. Iemesls: RWE vēlas paplašināt Garzweiler II virszemes brūnogļu...

Foto

Nesmejieties, bet mēs atkal esam sacerējuši vēstuli

Godātais valsts prezident, Saeima, ministru prezidenta kandidāte Evika Siliņa! Latvijā kultūras ministram būtu jābūt otram valsts vadītājam, garīgās attīstības...

Foto

Iesniegums par „Sadales tīklu” ir nepareizs!

31. augustā vairāki portāli publicēja rakstu par uzņēmēja Gata Lazdas vēršanos ar iesniegumu Ģenerālprokuratūrā par AS “Sadales tīkls” jaudas “nenodrošināšanu”...

Foto

Dažas piezīmes par jauno Ogres Vēstures un mākslas muzeja direktori

Ogres novada dome izsludināja atklātu konkursu uz muzeja direktora amatu. Pieteicās diemžēl tikai viens pretendents –...

Foto

Imigrācijas likums un spēles ap terminiem

Ņemot vērā, kā pēdējo mēnešu laikā tiek manipulēts ar jēdzieniem saistībā ar Imigrācijas likuma normām saistībā ar ārzemnieku, precīzāk, Krievijas...

Foto

Rokas nost no mūsu Latvijā gūtās peļņas, tā vajadzīga dividendēm mūsu skandināvu akcionāriem

Viedokļi par un ap banku darbību, kas pēdējo mēnešu laikā uzvirmojuši, rada ilūziju,...

Foto

Negribēšanas spēks, vai kāpēc mēs gribam kā labāk, bet sanāk kā vienmēr. Dažas varbūt spurainas, taču rūgtas pārdomas

Disharmonijas izjūta vai emocionālā nelīdzsvarotība ir subjektīvi jēdzieni,...

Foto

„Sadales tīkla” rīcība: kurš uzņemsies politisko atbildību un kuram paliks kriminālā?

Kāpēc uzņēmumu un iestāžu vadītājiem kompetence ir svarīgāka par lojalitāti valdošajiem politiskajiem spēkiem....

Foto

Kad Marijas Naumovas koncertā publika uzvedas kā stacijas bufetē

Dzintaru koncertzāle šovasar lutinājusi ar daudziem skaistiem un dvēseli aizkustinošiem koncertiem. Divas reizes skatītājus priecējis Maestro Raimonds...

Foto

Prezidents ir viens, skolotāji ir daudzi

Šodien man uzticēts pastāstīt, ko var skolotājs un ko var prezidents. Citiem vārdiem sakot – “Atrodi atšķirības starp skolotāju un...

Foto

Lūdzu, netraucējiet jaunam OIK!

AS "Augstsprieguma tīkls" (AST) paziņojums pārtraukt izsniegt tehniskās prasības jaunu elektrostaciju pieslēgšanai pārvades tīklam, balstoties uz jaudu nepieejamību tīklā, ir tirgus regulēšana....

Foto

Mana pieredze pašvaldības darbā: domes deputātiem vispār nevajadzētu dalīties pozīcijā un opozīcijā, bet vienkārši strādāt!

BIja kārtējā sarežģītā un iekšēji pretrunīgā diena Rīgas domē. Izjautājām Vilni...

Foto

Nost ar ielikteņiem, laiks profesionāļiem!

Katastrofāls dzimstības kritums, kas pērn, gada laikā samazinoties par 2000 jaundzimušo, sasniedzis 100 gados zemāko atzīmi, valsts ārējais parāds, kas tuvojas...

Foto

„Manabalss” iniciatīva: atcelt 22. augusta vienšošanos par grozījumiem Imigrācijas likumā par valsts valodas prasmēm

Aicinu atcelt 22. augustā notikušo valdības vienošanos par izmaiņu veikšanu Imigrācijas likumā...

Foto

Atklāta vēstule „Indexo” valdes priekšsēdētājam Valdim Siksnim

Godātais Sikšņa kungs (attēlā)! Organizējot Indexo akciju kotāciju Rīgas fondu biržā pirms vairāk nekā gada, akciju kotācijas noteikumos Jūs personīgi iekļāvāt...

Foto

Tu

Netiesājiet, tad jūs netapsit tiesāti; nepazudiniet, tad jūs netapsit pazudināti; piedodiet, tad jums taps piedots. (Lūkas 6:37)...

Foto

Kariņa redzējums ir mans redzējums: jo vairāk, jo labāk!

2023. gada 21. un 22. augustā Rīgas pilī esmu ticies ar visiem Saeimā pārstāvētajiem politiskajiem spēkiem, pārrunājot...

Foto

Tautvaldība un globālisms

Tautvaldība, ja tā to var nosaukt, ir pirmatnējās demokrātijas forma, kur katra kopiena, dzimta vai ģimene izvēl savu pārstāvi iekšēju vai ārēju jautājumu...

Foto

Tikai nesmejieties, man atkal ir priekšā lieli dzīves lēmumi

Labrīt. Man šodien ir jāpieņem lieli dzīves lēmumi. Šajā pusgadā esmu piedzīvojis savas dzīves lielāko nodevību. Mani...

Foto

Brīvību pilsonim Ivanovam!

Es, Diana Uliganets, esmu uzņēmēja Igora Ivanova dzīvesbiedre un pilnvarotā persona. Man ir Ukrainas un Ungārijas dubultpilsonība. Jau ilgāku laiku dažādu objektīvu apstākļu,...

Foto

Es ar prieku uzticēšu jaunajai valdībai atrisināt visas aktuālās problēmas, kaut skaidrs, ka tas nav iespējams

Šodien, 2023. gada 17. augustā, esmu saņēmis ministru prezidenta Artura...

Foto

Izlasot Imanta Parādnieka viedokli par kara nodokli

Atvainojos visiem, kas šodien lasa informāciju tikai par Krišjāņa Kariņa demisiju un jaunas Latvijas valdības izveidi. Šajā rakstā tā...

Foto

Urā, mēs uzvarējām KNAB!

15.jūlijā stājies spēkā Administratīvās rajona tiesas spriedums lietā, kurā četri deputātu kandidāti no Jaunās Vienotības un Latvijas Reģionu apvienības apvienotā saraksta Ventspils pilsētas pašvaldības...

Foto

Bez siles mēs nevaram un negribam!

Kustība “Par!” lēmusi turpināt darbu Rīgas domes vadībā, īstenojot 2020. gadā iesāktās pārmaiņas rīdziniekiem. Mēs turpināsim izglītībā iesākto, uzlabojot skolēnu...

Foto

Elektrības sadales tarifi - kļūda, kas tiks izlabota decembrī...

Laiku pa laikam sabiedrības viedoklis tomēr tiek ņemts vērā. Premjers ir apsolījis decembrī pārskatīt sadales tarifus. Tātad...