Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā
Foto

Vai būs Latvija 2030?

Filips Plastovskis
15.03.2023.
Komentāri (0)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Kaut kur, iespējams, vēl mīt tautas, kas spēj atbildēt uz līdzīgiem jautājumiem. Kaut kur ar to nodarbojas eksperti, politologi un Ārlietu ministrijas. Bet mūsu Sodomas un Gomoras nacionālajā birojā ir tikai plāksnīte ar uzrakstu “Ārlietu ministrija”, bet nav ne ārlietu, ne komunikācijas, ne jēdzīgu, ilglaicīgu izstrādņu. Kas ir vainīgs šajā situācijā?

Pirmkārt, komunikācijai vairs nav īpašas jēgas, jo tauta ir pārstājusi dzirdēt varu un tai uzticēties. Tam ir vairāki iemesli, ieskaitot kovidafēru un genocīdam tuvos pasākumus, kas tika realizēti pret tautas vairākumu, un daudzus faktus, kas ir nākuši gaismā, neskatoties uz realizēto totālo cenzūru.

Piemēram, simtiem miljonu klajā izlaupīšana, neskaitāmie korupcijas skandāli visos līmeņos, ieskaitot kovidhistērijas bīdītājas Urzulas fon der Laijenas krimināllietu par sadarbību ar Lielo Farmu. Tā visa rezultātā tauta varu uztver kā kaut ko pilnīgi atsevišķu, ar to nesaistītu, neprognozējamu un pamatā nedraudzīgu subjektu - nepatikšanu un problēmu avotu.

Otrkārt, cilvēki labi saprot, ka šo varu ietekmēt nav iespējams. Jo neatkarīgas Latvijas vairs nav, - ir tikai politisku manipulāciju objekts, kas iztālēm atgādina valstisku veidojumu. Līdz ar to šis veidojums arī neatkarīgus likumus un lēmumus vairs nepieņem, līdz ar to nav saprotams, kāpēc tiek uzturēta tāda dārga rotaļlieta kā prezidenta aparāts un Ārlietu ministrija.

Īpaši kā lūzuma punkts jāatzīmē 2018.gads, kad tieši Rinkēviča kungs labi pastrādāja Latvijas izpostīšanā, - tika piebeigts tūrisms, tranzīts, bankas un rezidentu programma. Kopš šī brīža valsts parāds uzlidoja debesīs, ir kļuvis neatdodams, un ir apmēram skaidrs, ko no mums par to prasīs transnacionālo finansu korporāciju vadoņi.

Placdarms un dalība karā.

Tieši ar to norēķināsies latviešu tauta par svešiem, huntas ņemtiem parādiem. Ja sasprindzina netrenēto vēsturisko atmiņu, tad nav bijis kara, kas būtu gājis secen Latvijai pēdējos 110 gadus. Arī 21.gadsimts nebūs izņēmums. Daudzi autoritatīvi eksperti par to runā tieši un bez aplinkiem, nesen vēsturnieks un politologs Sergejs Kurgiņjans skaidri deklarēja, citēju: “Nekas vairs nebūs pa vecam. Nebūs vairs nekāda “pirms tam”. Krievijai priekšā ir nebeidzams karš visā 21.gs. garumā.”

Laikam nav jābūt ģēnijam, lai par šiem vārdiem aizdomātos. Pirmkārt, nekas neliecina, ka Krievija gatavotos karot savā teritorijā.

Otrkārt, KF valsts mašīna, rūpniecība un sabiedriskā doma strauji pāriet uz darbu kara režīmā.

Treškārt, situācija kļūst draudīga visā Eiropā, pat izkastrētie teitoņu mantinieki altā dzied kara dziesmas, skrūvē aprūsējušos tankus un strīdas par to, kurš ātrāk nonāks Valhallā. Šobrīd gan poļi tur drūzmējas stipri vairāk, bet nekad jau nav par vēlu konkurēt.

Ceturtkārt, attālums no Krievijas robežas līdz Rīgai ir 300 km, tikai ārlietu ministra kunga astrālais ķermenis un apziņa atrodas ap 10 000 km no šejienes. Un tas drošina.

Ko saka vēsturiskā pieredze?

Angloamerikāņi vienmēr melo un vienmēr uzmet. Cik simtu un tūkstošu labāko un drosmīgāko no mums mira 1945.-1955. gadā, ticot, cerot un gaidot, ka palīdzība pāri jūrai atnāks? Visas Baltijas partizāņu kustības tika nodotas.

Arī šoreiz ir līdzīgi, ar to starpību, ka šoreiz ir parādījies jaudīgs ģeopolitisks konkurents, kurš bez kara neatkāpsies. Un tā ir Ķīna. Karš pret Ķīnu tiek plānots jau vismaz 10 gadus, vismaz apmēram tik ilgi, cik notiek aktīva Tuvo Austrumu fragmentācija un mēģinājumi formēt vadāmā haosa vilni pasaulē.

Kā ASV ( tajā sēdošie banksteri - dolāru drukātāji) cer saglabāt varu pasaulē?

Puiši kā vienmēr, māk labi klabināt kalkulatorus. Realitāte ir skarba un bezkaislīga, 70% ASV jauniešu 17-24 gadu vecumā tehniski nav derīgi armijai, savukārt 20% identificē sevi ar LGTB aprindām. Šai informācijai vajadzētu iedarboties depresīvi, bet arī ASV ģenerāļi tagad izskatās pēc Verkas Serdjučkas un čurā tupus. Acīmredzami pasaules kontroles jautājums ar militarām metodēm vairs nav risināms, jo pārāk daudzi pazaudējuši bailes no bijušā hegemona.

Totāls karš bez ASV dalības – problēmas risinājums.

Nesan nācās piedalīties interesantā, globālā vēsturnieku un žurnālistu konferencē, kur tika apspriestas līdzīgas tēmas Tuvo Austrumu kontekstā, piemēram, ASV atteikums izvest bāzi no Sīrijas ziemeļiem, kur jau 8 (!) gadus atrodas ASV kontingents, kura vienīgais darbs ir Sīrijas naftas zagšana.

Eiropas kolēģi apsprieda ASV karaspēka izvākšanu no Afganistānas un Irākas, tam sekojošo haosu un uzdeva jautājumus Tuvo Austrumu kolēģiem par to, kā, viņuprāt, amerikāņi domā kontrolēt situāciju. Bet žurnālists no Irānas uzdeva jautājumu, kas visu salika pa plauktiņiem: “Kāpēc jūs domājat, ka viņi vispār kaut ko taisās kontrolēt? Viņi aizdedzina mežu pa perimetru, un tad tā jau ir meža iemītnieku problēma...”

Latvijas vieta “mežā”.

Acīmredzot par to jau nāksies domāt tautai. Jo tie, kam būtu par to jādomā, ir pārāk aizņemti ar mēģinājumiem savairoties viena gendera robežās un nekam citam laika vairs nav.

Eiropa šobrīd tiek aizdedzināta metodiski, Gruzija un Moldova atrodas zem milzu spiediena, Tbilisi sācies īsts maidans, izrādās, ka pat atlantistu sabiedrotie nav pasargāti no oranžiem apvērsumiem. Laiku pa laikam tiek kūdīti arī kosovieši, Serbija var drīz uzliesmot taisnīgās dusmās pret amerikāņu balstītajiem albāņu separātistiem. MI6 duļķo ūdeni visā Kaukāzā, apvērsums Kazahstānā izgāzās, gluži kā arī Baltkrievijā.

Trauksmes zvaniņi Eiropā.

Kāpēc Sicīlijā nemīl Jehovas lieciniekus, jautā kāda anekdote. Tāpēc, ka Sicīlijā vispār lieciniekus nemīl. Loģiski, ka Jehovas liecinieki ir kaitinoši, bet tas īsti nav iemesls, lai viņus masveidīgi nogalinātu, kā tas atgadījās nesen Vācijā. Vai nejaušība? Noteikti ne. Tāpat kā pastāv tehnoloģijas, lai ielās izdzītu nejēgas studentus, tāpat arī darbojas reliģisko fanātiķu, guļošo aģentu un vienkāršu noziedznieku “pamodināšanas” algoritms. Nav mistiska “terorisma” ārpus tā, ko saorganizē specdienesti.

Kam tas šoreiz būtu vajadzīgs?

Palasām Eiropas laikrakstu virsrakstus! Sankcijas sit pa ES rūpniecību! Francija tūlīt paliks bez atomenerģijas! Anglijā pazuduši dārzeņi! Vācija visus ieročus atdevusi Ukrainai! Par visu to jau daudz rakstīts, un nevienam vairs nav noslēpums, ka ASV pilnā sparā deindustrializē Eiropu, likvidējot to kā konkurentu, spiežot to atdot Ukrainai bruņojumu un slēdzot garus līgumus ar priekšapmaksu par jaunu ieroču piegādi, ko ASV saražos kaut kad... nākotnē.

Taču, šādi rīkojoties, pastāv risks, ka pat rāmie vācieši “iepako” Šolcu un mēģina glābties, atjaunojot attiecības ar Krieviju. Tāpēc izskatās, ka pieņemts lēmums aktivizēt Eiropā kopš 2015.gada snaudošās teroristu šūniņas un ISIS veterānus, kuru tajā pašā Vācijā ir desmitiem tūkstošu, lai visu kontinentu iegrūstu visu karā pret visiem. Turklāt, ja nav nodoma haosu vadīt, tad tas ir daudz, daudz vieglāk sarīkojams.

Tehniskie līdzekļi.

Esošās ISIS šūniņas jau ir labi bruņotas; ir pieejamas specdienestu atskaites šajā sakarā. Katastrofāls ieroču daudzums jau ir Eiropā, uz Ukrainu tas ir aizgājis tikai Pentagona atskaitēs. Ja gribat no rīta atmosties bez kafijas, ieejie dārknetā. Nieka 100 000 USD, un jūs esat jaunais PZRK Stinger jaunais īpašnieks, ja vien pārdevējs nav FIB “žurka”.

Pateikt nezinātājiem, ko tas nozīmē praksē? Var pienākt brīdis, kad virs Eiropas lidmašīnu nebūs! Un neviens nekur aizlidot nevarēs pat tad, kad pa ielām skraidīs ukraiņu izsitēji, kas laupīs sīriešu veikalus, kurus aizstāvēs bruņoti ISIS veterāni.

Un, jā, Ukrainas krīze spēku balansu Eiropā ir būtiski mainījusi, tagad var droši pagalvot, ka izlēmīgu un labi trenētu vīriešu skaits Eiropā noteikti ir lielāks nekā nacionālo armiju skaitliskais sastāvs. Eiropas ukrainizācijai nekādu formālu šķēršļu vairs nav, pieslēdzoties islama radikāļiem, plānotais šovs var sākties.

LV krīzes ārpolitika.

Notikumiem attīstoties pēc šī scenārija, jāsaprot, ka nekādu cepumiņu Latvijai vairs nebūs. Visi centīsies barot savējos, turklāt ārējā parāda apkalpošana jau kļuvusi radikāli dārgāka, to gan kariņveidīgie cenšas neminēt.

Valsts ekonomiku krīzes apstākļiem būtu jāsāk pielāgot jau tagad, sākot no nenormāli dārgo AM rotaļļietu kancelēšanas, jo perifērai robežu aizsardzībai būs vajadzīgi tikai bruņutransportieri un strēlnieku ieroči; fantāzijas par to, ka varētu karot pret Krieviju, ir jāatstāj Pabrikam. Tā vietā nekaitētu izveidot pārtikas apgādes plānu un sākt apart valstij piedrošās zemes, ar spērienu pa piekto punktu izvadot klimaktēriķus, zaļos un citus noderīgus idiotus!

Beneficiārs.

Ja vēl ir jautājumi, sameklējiet Shell, Exxon un BP atskaites par peļņu 2019.-2022. Būsiet pārsteigti. Tā ir augusi kārtām!

Varat pat nešaubīties, ka transanacionālās korporācijas izdarīs visu, lai izdzīvotu.

Tāpēc arī iedarbināts anglosakšu plāns AUKUS, kas paredz jaunu industrializāciju tikai šajās valstīs, tāpēc arī zem naža iet AUKUS bloka ģeopolitiskais konkurents -Eiropa. Tāpēc deg Eiropa un Ukraina, kur tiek saistītas rokas Krievijai, kura nespēs pienācīgi atbalstīt Ķīnu, ar kuru tuvākajā laikā banksteri nodarbosies ļoti nopietni.

Tāpēc jābūt gatavam, ka uzraksts “Latvija” var izrādīties par mazu gan kartē, gan uz robežstabiņiem, jo tiem, kam bija dots laiks rūpēties par diplomātiju un valsts pārticību, bija citas intereses un raizes.

Visi, kas nav Rinkēvičs, saprot, ka jaunajā, haotizētajā Eiropa Latvija nav vajadzīga vispār nevienam un jauna pupa, pie kura pieplakt, vienkārši nebūs. Jo visas atlantistu elites pūles tiks pieliktas Ķīnas atturēšanai un iznīcināšanai.

P.S. Ak, jā, turiet mājās jodu. Vienkārši var noderēt. Ja NATO spēki Ukrainā būs spiesti atkāpties uz Rietumiem un zaudēs, tad dažas uzspridzinātas kodolstacijas ļoti labi iederas Eiropas nolaupīšanas drāmas pēdējā cēlienā. Un nevajag iztēloties, ka esat nevainīgi upuri, atlantisti Latvijā nenokrita no Mēness, kāds savēlēja pabrikus un kariņus.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

21

Vai birokrāts - mūsu kungs?

FotoDomājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās nozarēs, kas prasa lielus ieguldījumus. Ne velti nodokļus vispirms sāka maksāt tur, kur bija lieli apūdeņošanas darbi. Piemēram, izveidoja dambi, lai palu laikos neapplūstu lauksaimniecības zemes.
Lasīt visu...

21

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

FotoĻenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti
Lasīt visu...

21

Karš kibertelpā

FotoKrievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā.
Lasīt visu...

21

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

FotoPatiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un sabiedrības uzmanība saasinātāka.
Lasīt visu...

21

Ak, eglīte...

FotoPēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās cirtes vecumam šim mežam bija jāaug vēl vairāk nekā 20 gadus, un, kā liecina Valsts meža dienesta dati, arī galvenās cirtes caurmērs (t.i., koku resnums), kas ļautu mežu nocirst ātrāk, vēl nebija sasniegts. Tātad skaidrs, ka šeit veikta sanitārā cirte[1] vai rekonstruktīvā cirte[2]. Tātad mežs nocirsts tāpēc, ka atzīts par bojātu vai neproduktīvu.
Lasīt visu...

12

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

FotoKatrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti toleranto attieksmi pret resertifikācijas procedūru, kas mūsu "de iure" demokrātiskajā valstī gadiem ilgi nav saprotama ne loģiski, ne tiesiski, var secināt, ka liberālās demokrātijas (vai tomēr maskēta totalitārisma) idejas ir pārņēmušas pat mūsu tautas it kā kritiski domājošo daļu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu sabiedrisko mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...