Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā
Foto

Stutes potei būt

Viedais Manels
08.12.2021.
Komentāri (0)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Varbūt vēl ir cilvēki, kas naivi iedomājas, ka viņu sadarbības sertifikāts ir uz mūžiem. Nekā tamlīdzīga. Kad iedod velnam mazo pirkstiņu, viņš paņems visu roku. Jau pirmā injekcija atstāj neatgriezenisku ietekmi uz organismu. Taču, ja neesat “atstiepis kājas”, tad laiks stutes potei. Tā gan tiek reklamēta kā kruķis, kas balstīšot veselību. Tomēr, manuprāt, drīzāk būs kā miets pa pieri.

Imitēt kaut kādu potēšanas pret kroņa bubuli saistību ar medicīnu kļūst arvien grūtāk. Špricēšana neatbilst pat deklarētajiem mērķiem – antivielu radīšanai pret koronavīrusu. Antivielu esamība neatbrīvo ļaudis no potes, bet to neesamība pēc injekcijas nav pamats “zvēra zīmes” liegšanai. Viedoklis, ka ilgstoša organisma uzturēšana stresā ir kaitīga, vispār netiek izskatīts.

Daniels Pavļuts kā karstu kartupeli mutē pārviļā, ka segregācijas sertifikātam varētu noteikt derīguma termiņu, kas, “paķerts no griestiem”, atbilstu grūtniecības laikam – deviņiem mēnešiem.  Veselības ministrs pauž, ka vairākas ES valstis jau ir ieviesušas sertifikātiem derīguma termiņus, tāpēc, visticamāk (lasi – noteikti), tas notiks arī Latvijā.

“Par balstvakcināciju ir tieši tāds pats stāsts kā par primāro vakcināciju,” neslēpj infektologs Uga Dumpis. Tātad atkal potēs spaidu kārtā. Vispirms revakcinēšot visus no 50 gadiem un sirgstošos ar hroniskām slimībām. Tādējādi, kā es saprotu, balstvakcīnas paredzētas, lai ātrāk atbrīvotos no “liekā balasta”. Turklāt EZA jau stiepj ceturto poti.

Tie, kas sadūrušies, ar Janssen, velti priecājas – no savas stutes potes neizbēgt. Lūk, sorosītu “kabatas rupors” Zatlers medijos jau kritizē tos, kas grib ““džonsonu” tāpēc, ka viena pote. Lai gan skaidri zināms, ka ar vienu poti būs par maz”. Līdztekus varneši argumentē, ka kovids ir mutējis, tāpēc būšot vajadzīgas jaunas potes. Tiek aizmirsts daudzu virusologu brīdinājums, ka potēšana izsauks jaunas mutācijas, kas patiesībā jau notiek.

Turklāt, ja pirms puča Latvijā varēja cerēt uz valdošo partiju politiskās pašsaglabāšanās instinktu, kas neļautu tracināt vēlētājus, tad tagad kliķei uz elektorātu uzspļaut. Nākamā gada rudenī prognozēju valstī tādu tirāniju, ka opozīcija varēs darboties tikai pagrīdē. Es uzskatu, ka potes pieņemšana ir līdzvērtīga labprātīgai iekāpšanai “lopu vagonā”. Tas ir “ekspresis”, kas ved uz tautas iznīcību un izdzīvojošo eksistenci despotijā.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Mediķi varas kalpībā

Foto“Vīruss nevar izplatīties starp vakcinētiem cilvēkiem,” - šādas muļķības vēl vasarā melsa Pēteris Stradiņš, kuram piebalsoja citi dakteri. Kas melo vasarā, tas melo arī pārējos gadalaikos (Levits neļaus samelot). Turklāt šie mediķi nebūt nav pārtraukuši aģitēt par potēšanos pret kroņa vīrusu.
Lasīt visu...

18

Es labāk būšu BRĪVS ieslodzījumā nekā IESLODZĪTS brīvībā!

FotoEs kliegšu! Kliegšu un lamāšu tos kretīnus, kas uzdodas par kungiem manā Tēvzemē. Es lamāšu tos, kas sevi augstāk par cilvēkiem tur, kaut aiz kauna tiem jau sen zemē būtu jāielien. Pie velna Jūs visus! Pie velna peklē, kur Jūsu īstā vieta kungus tēlot būs. Šī izrāde jau pārāk ievilkusies. Tā jāpārtrauc tūlīt! Vairs nav nedz smieklīgi, nedz jautri. Vairs nav pat drāma absurdā. Nu skatītāji maksā par to ar savām asarām un sāpi.
Lasīt visu...

20

Levitam ir arī citas prioritātes: Satversmes simtgade dod iespēju plašai diskusijai par demokrātijas stiprināšanu

Foto18. janvārī valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar Nevalstisko organizāciju un Ministru kabineta sadarbības memoranda īstenošanas padomes NVO pārstāvjiem. Valsts prezidents sarunā īpašu uzmanību pievērsa nevalstiskā sektora nozīmīgajam darbam un iniciatīvām Satversmes simtgades gadā demokrātijas vērtību stiprināšanā: “Mūsu pilsoniskā sabiedrība ir aktīva, un pilsoniskās sabiedrības iespējas līdzdarboties ir pat augstākas nekā dažā labā senākā demokrātijā. Tas ir ļoti būtiski šajā laikā, kad demokrātija pasaulē piedzīvo pārbaudījumu laikus. Jūsu pienesums šajā gadā, stiprinot demokrātiju un pilsonisko līdzdalību, būs neatsverams.”
Lasīt visu...

8

Situācija ir kritiska, valdības enerģētikas krīzes risinājumi ir lēni un nepietiekami

FotoLatvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) valdības pārstāvjiem pieprasa nekavējošu rīcību enerģētikas krīzes pārvarēšanai, jo līdz šim piedāvātie atbalsta risinājumi ir nepietiekami un situācija energoresursu patērētājiem - gan uzņēmējiem, gan iedzīvotājiem - ir kritiska.
Lasīt visu...

20

Varbūt jūs satrauc rēķinu katastrofa, bet prezidents Saeimā iesniegs grozījumus Partiju finansēšanas likumā

Foto17. janvārī valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar tieslietu ministru Jāni Bordānu, Saeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētāju Juri Jurašu, Saeimas Juridiskās komisijas Tiesu politikas apakškomisijas priekšsēdētāju Inesi Lībiņu-Egneri un Saeimas Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisijas priekšsēdētāju Andreju Judinu, lai izvērtētu 2021. gadā paveikto un pārrunātu plānotos darbus tieslietu jomā 2022. gadā.
Lasīt visu...