Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

No 2000. gada marta līdz 2022. gada maijam Slovēnijā ierosināja ~62 000 lietu par antikovida noteikumu pārkāpumiem, piemērojot naudas sodus vairāk nekā 5,7 miljonu eiro apmērā. Vēlāk Slovēnijas Konstitucionālā tiesa atzina pretkovida pasākumus par antikonstitucionāliem. Iepriekšējiem vadīkļiem šādas negantības maksāja varu.

Diemžēl neloloju īpašas cerības, ka iesīkstējušos pašmāju boikotētājus slovēņu piemērs mudinās mainīt situāciju Dievzemītē vēlēšanu ceļā. Apmāto “bauru” liktenis ir sūkstīties un ciest – a ko tad mēs... Vienlaikus boikota iniciatori pūderē ļaudīm prātus, jo negrib zaudēt ienesīgo pastāvošā režīma bardaku.

Tikmēr jaunievēlētā Slovēnijas parlamenta vairākums (nebūt ne prinči baltos zirgos) ir pieņēmis likumu par amnestiju, kas atceļ soda naudas par kovidierobežojumu neievērošanu. Jau samaksātās štrāpes (~1,7 miljonus eiro) kompensēs kopā ar procesuālajiem izdevumiem. Līdzekļi paredzēti budžetā. Tāpat izbeigtas visas uzsāktās procedūras saistībā ar antikovida noteikumu pārkāpumiem un ieraksti sodāmības reģistrā automātiski dzēsti.

Tieslietu ministre Dominika Švarca Pipana uzsvēra, ka tādējādi valsts uzņemas morālo atbildību un kompensē pilsoņiem nodarīto netaisnību “ar krimināllikuma ļaunprātīgu izmantošanu, kā arī antikonstitucionālu un pārmērīgu iejaukšanos cilvēktiesībās”, piebilstot: “Lai šī ir mācība mums visiem, lai nekas tāds nekad neatkārtotos.”

Es gan domāju, ka farmācijas karteļi roku rokā ar cilvēces izdeldētājiem tik viegli mierā neliksies. Taču šoreiz vismaz LABA ZIŅA no kopā ar latviešiem vienā ES un NATO vezumā esošās Slovēnijas.

https://observatorial.com/news/world/520460/slovenia-pays-back-all-corona-fines/

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

FotoUzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas un to tuvinieki šobrīd apzināti apmelo manu tēvu nacionālā naida kurināšanā, lai tādējādi novērstu uzmanību no patiesajiem slepkavības iemesliem. Kā arī, apzināti publiski nomelnojot manu tēvu, notiek klajš mēģinājums ietekmēt tiesībsargājošās institūcijas un pat tiesu.
Lasīt visu...

12

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

FotoAr nelabu sajūtu sekoju medijos publicētajām ziņām par Zolitūdes traģēdijas tiesvedību. Esmu būvinženieris, absolvējis Venecuēlas Centrālo universitāti, un man ir Kārnegija un Melona Universitātes (ASV) maģistra grāds būvinženierijā (ar iespējami augstāko atzīmi).
Lasīt visu...

21

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

FotoANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti publiskajā sektorā, bet labākā proporcija esot Austrijā – 4%. Ieliku šo ziņu Twitter, un tas sāka vārīties. Esot sajaukti āboli ar bumbieriem, un vispār, kas tā tāda par organizāciju?
Lasīt visu...

12

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

FotoŠis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts! Mēs runājām, aicinājām apstāties un pārtraukt LATVJU TAUTAS iznīcināšanas politiku. Taču viss veltīgi. Jūs nevēlējāties mūs sadzirdēt, ieklausīties un saprast - PIETIEK! Tad runāsim citā "valodā" ! Jums saprotamajā!
Lasīt visu...

21

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

FotoSaistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra un hibrīdkara apdraudējuma apstākļos steidzami izvirzot “partnerības” likumprojektu pieņemšanu, paužam savu nostāju.
Lasīt visu...

21

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

FotoMēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu.
Lasīt visu...