Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Paskatījos "progresīvo" frakcijas vadītāja Andra Šuvajeva interviju 1:1 LTV. Es saprotu, ka latviešu kultūras un mākslas darbinieki kopš Raiņa un Aspazijas laikiem tradicionāli pārsvarā vienmēr bijuši kreisi, maigi izsakoties. Bet ja viņi gadījumā arī šoreiz ir balsojuši par "progresīvajiem", tad iesaku viņiem noskatīties to interviju. Jo tas cilvēks taču pat nav morāls kroplis. Viņš ir vienkārši parasts nelietis.

Savukārt "progresīvajiem" jauniešiem piedāvāju paskatīties portālu https://www.october7.org/?fbclid=IwAR3iN2DmywX_MDxPI5CwNF0guGzlPZYquDXOPPRZOTtTbi1aVJM0T0MpU-E, kur mēģināts sakopot 7.oktobra izdzīvojušo stāstus. Es atkārtoju - tikai izdzīvojušo. Pārsvarā tie ir viņu vecuma cilvēki.

Marija Linarte un Jānis Joņevs šeit noteikti iebildīs, ka, lūk, sliktie ebreji nupat sabumboja bēgļu nometni Gazas pilsētā. Atgādinu viņiem, ka IDF jau trīs nedēļas katru dienu apziņo Gazas iedzīvotājus, lai viņi nekavējoties atstāj sektora ziemeļus un Gazas pilsētu, un pārvietojas vismaz uz sektora dienvidiem.

Tātad tie, kuri izvēlējās palikt un līdz ar to piesegt pazemes tuneļos noslēpušos Hamas karotājus, ir vienkārši viņu līdzdalībnieki. Kad sabiedrotie bumboja Berlīni 1945.gadā, tos, kuri teica "viss nav tik viennozīmīgi, jo ir nianses", uzskatīja par Hitlera atbalstītājiem.

Izskatās, ka sapinušies meistarībā ir ne tikai mūsu "gaišie spēki", bet vispirms viņu galvenais režisors Edgars Rinkēvičs, kurš izdomāja dot šiem cilvēkiem vadīt mūsu Latviju.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

FotoUzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas un to tuvinieki šobrīd apzināti apmelo manu tēvu nacionālā naida kurināšanā, lai tādējādi novērstu uzmanību no patiesajiem slepkavības iemesliem. Kā arī, apzināti publiski nomelnojot manu tēvu, notiek klajš mēģinājums ietekmēt tiesībsargājošās institūcijas un pat tiesu.
Lasīt visu...

12

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

FotoAr nelabu sajūtu sekoju medijos publicētajām ziņām par Zolitūdes traģēdijas tiesvedību. Esmu būvinženieris, absolvējis Venecuēlas Centrālo universitāti, un man ir Kārnegija un Melona Universitātes (ASV) maģistra grāds būvinženierijā (ar iespējami augstāko atzīmi).
Lasīt visu...

21

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

FotoANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti publiskajā sektorā, bet labākā proporcija esot Austrijā – 4%. Ieliku šo ziņu Twitter, un tas sāka vārīties. Esot sajaukti āboli ar bumbieriem, un vispār, kas tā tāda par organizāciju?
Lasīt visu...

12

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

FotoŠis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts! Mēs runājām, aicinājām apstāties un pārtraukt LATVJU TAUTAS iznīcināšanas politiku. Taču viss veltīgi. Jūs nevēlējāties mūs sadzirdēt, ieklausīties un saprast - PIETIEK! Tad runāsim citā "valodā" ! Jums saprotamajā!
Lasīt visu...

21

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

FotoSaistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra un hibrīdkara apdraudējuma apstākļos steidzami izvirzot “partnerības” likumprojektu pieņemšanu, paužam savu nostāju.
Lasīt visu...

21

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

FotoMēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu.
Lasīt visu...