Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Tas, ko es šobrīd vēlos pastāstīt, ir šokējoša informācija. Lūdzu, noskaņojieties tam. Es saprotu – ne jau visi mīl skaitļus tā, kā tos mīlu es. Bet nu būs jāpaciešas.

No 2021. gada 1. februāra līdz 12. septembrim Anglijā ir fiksēti 2542 vīrusa Delta celma izraisīti nāves gadījumi. Šis skaitlis ir samērā neliels, jo Delta variants ir kļuvis par dominējošu celmu tikai jūlija sākumā. Datumu – 12. septembri – esmu izvēlējies nevis savas iegribas pēc, bet tādēļ, ka neesmu atradis jaunākus datus.

Tad, lūk, 1613 cilvēki no šīs grupas bija izgājuši PILNU VAKCINĀCIJAS KURSU. 722 vispār nav bijuši vakcinēti. Pārējie bija saņēmuši vienu devu.

Vēlreiz tas pats – labākai uztveršanai. No 2542 Anglijas iedzīvotājiem, kuru nāves cēlonis bija Delta celms, 1613 bija pilnībā vakcinēti pret koronavīrusu. Procentos – 63%.

No tā varētu izdarīt steidzīgu secinājumu, ka Delta variants biežāk nonāvē vakcinētos. Tomēr ir jāņem vērā vakcinēto un nevakcinēto attiecība Anglijā kopumā.

Tāpēc es dodu priekšroku piesardzīgākam izteicienam: Delta celms vienkārši neatšķir vakcinētos un nevakcinētos. Tāpat kā neatšķir cilvēkus pēc ādas krāsas, valodas, reliģijas u. tml.

Citiem vārdiem runājot, vakcīnas nedarbojas pret Delta celmu. Vismaz tās, kas tika lietotas Anglijā. Cilvēki mira un mirst no Deltas neatkarīgi no tā, ir vakcinējušies vai nav. Un tas Latvijas iedzīvotājiem ir jāzina.

Mēs reāli esam iesoļojuši Antiutopijas telpā. Mītu atspēkojošas ziņas ir viegli atrodamas un publiski pieejamas. Nedaudz elementāras matemātikas un nedaudz angļu valodas – tas ir viss, kas būtu nepieciešams. Un tomēr globālā vakcinācijas mašīna turpina triumfējoši virzīties uz priekšu, it kā šo ziņu nebūtu.

Speciāli tiem, kas aicina sodīt mani par nepatiesas informācijas izplatīšanu, dodu saiti uz Lielbritānijas valdības vietni Public Health England. Varat sūdzēties Anglijas karalienei:

https://assets.publishing.service.gov.uk/government/uploads/system/uploads/attachment_data/file/1018547/Technical_Briefing_23_21_09_16.pdf?fbclid=IwAR3CcXrn2gYjcK1CDtXdwTHJ58Eyan0_bdO4cy7j1xNPRegTcUP4xGyV7YY

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

FotoKur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā un citi vājprāti, kas izsauc un izraisa mūsu sašutumu? Vai tos kāds apzināti rada, mērķtiecīgi un plānveidīgi izveido, vai tas ir tādas kolektīvās bezatbildības, muļķības, neizpratnes un neprasmes rezultāts kādiem cēloņiem, kurus minēju iepriekš? Varbūt tos pasūta greizo spoguļu valstībā un ir kāda cilvēku kopa, kas īpaši specializējas uz aplamību izdomāšanu un ieviešanu?
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

FotoPusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās uzdevumu - apturēt vīrusa izplatību, glābjot cilvēku veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

12

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

FotoValdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti pēc protokola, bet premjers ciniski aicina latvzemiešus ciest, saglabājot “vēsu prātu un mieru”. Segregācijas ieviesējam pietiek nekaunības – aicināt uz vienotību. Valdības politikas ķīlniekiem “no augšas” tiek piedāvāts Stokholmas sindroms.
Lasīt visu...

12

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

FotoEsam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi. Taču nupat Kariņa valdība iezīmē jaunu robežu – tie kļūst arī nelietīgi un amorāli.
Lasīt visu...

21

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

FotoLatvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada 5.jūnija vēlēšanās.
Lasīt visu...

21

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

FotoAttiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi – tālab, ka viņi ir veseli) tiek liegta pārstāvniecība valsts pārvaldē un dalība aktīvajā politika.
Lasīt visu...

21

Nelokāmi pret varmākām!

FotoManuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs izgāzīsies, jo vairums vakcinēto injicējās nevis medicīnisku iemeslu, bet varas noteikto eksistenciālo ierobežojumu dēļ un, visticamāk, sirdī alkst atriebi par sačakarēto organismu. Protams, ka ir injicēto varza, kas sevi tagad uzskata par augstāko kastu un pilnā mērā izmanto dāvāto iespēju paņirgāties par “zemcilvēkiem”. Šie neģēļi visu laiku ir mituši mūsu vidū un beidzot var apmierināt savus zemiskos instinktus.
Lasīt visu...