Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Aktuālie notikumi Paula Stradiņa Klīniskajā universitātes slimnīcā (PSKUS) jau kuro reizi apliecina, ka Latvijā neder ministra - profesionāļa, tātad ārpus partijas esošas amatpersonas modelis. Pēdējo pāris nedēļu, jo īpaši pēdējo dienu laikā neesmu manījis pieminam tieši politisko atbildību, par ko citkārt mediji vai opozīcijas politiķi kladzinātu vietā un nevietā.

Nule atlaistās slimnīcas valdes nepieskatīšana un Veselības ministrijas administratīvās vadības grožu atstāšana zināmā pašplūsmā (tika pieļauts, ka nozares vadošā iestāde ilgstoši darbojas bez valsts sekretāra, bet vien ar amata pienākumu izpildītāju) ir bijušās veselības ministres Līgas Menģelsones "nopelns".

Apvienotais saraksts, protams, neizrāda nekādu interesi par PSKUS notiekošo; viņi saprot, ka pagaidām jāizliekas klusiem un maziņiem. Savukārt Jaunā vienotība, domājams, gavilē, ka Meņģelsones kundze, iestājoties partijā iepriekšējās valdības brukšanas laikā, paņēma  iesniegumu tai pat dienā atpakaļ.

Gada sākumā valdības sēdē Kariņa kunga izteiktais aizrādījums tābrīža veselības ministrei, ka jābeidz čīkstēt, rada šobrīd vielu pārdomām; proti, kāpēc medicīnas nozare nolaidās līdz "ministrei-profesionālei", kura nemācēja paņemt šķietami elementāri dabūjamu Eiropas naudu? Runa tagad jau par 70 miljoniem...

Un vispār prasītos padomāt dziļāk par atpalicību no Baltijas kaimiņiem - varbūt minētā dāma, iepriekš gadiem ilgi vadot LDDK, veicinājusi šādu atpalicību?! Būtu interesanti uzzināt, piemēram, Gorkša kunga, Bites kunga, Rostovska kunga domas šai jautājumā. Turklāt visi minētie kungi prot par biznesu izteikties lietišķi un vienlaikus džentlmeniski.

Ja PSKUS būvniecības problēmu sakarā ir aizdomas par amatpersonu prettiesisku bezdarbību, tad skats nevarētu aprobežoties vien ar jau atlaisto slimnīcas valdes un padomes locekļu atbildību. Nepārprotami, ir pamats vērtēt Veselības ministrijas bijušo un esošo amatpersonu, kā arī iepriekšējā Ministru kabineta atsevišķu locekļu atbildību.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

FotoUzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas un to tuvinieki šobrīd apzināti apmelo manu tēvu nacionālā naida kurināšanā, lai tādējādi novērstu uzmanību no patiesajiem slepkavības iemesliem. Kā arī, apzināti publiski nomelnojot manu tēvu, notiek klajš mēģinājums ietekmēt tiesībsargājošās institūcijas un pat tiesu.
Lasīt visu...

12

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

FotoAr nelabu sajūtu sekoju medijos publicētajām ziņām par Zolitūdes traģēdijas tiesvedību. Esmu būvinženieris, absolvējis Venecuēlas Centrālo universitāti, un man ir Kārnegija un Melona Universitātes (ASV) maģistra grāds būvinženierijā (ar iespējami augstāko atzīmi).
Lasīt visu...

21

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

FotoANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti publiskajā sektorā, bet labākā proporcija esot Austrijā – 4%. Ieliku šo ziņu Twitter, un tas sāka vārīties. Esot sajaukti āboli ar bumbieriem, un vispār, kas tā tāda par organizāciju?
Lasīt visu...

12

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

FotoŠis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts! Mēs runājām, aicinājām apstāties un pārtraukt LATVJU TAUTAS iznīcināšanas politiku. Taču viss veltīgi. Jūs nevēlējāties mūs sadzirdēt, ieklausīties un saprast - PIETIEK! Tad runāsim citā "valodā" ! Jums saprotamajā!
Lasīt visu...

21

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

FotoSaistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra un hibrīdkara apdraudējuma apstākļos steidzami izvirzot “partnerības” likumprojektu pieņemšanu, paužam savu nostāju.
Lasīt visu...

21

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

FotoMēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu.
Lasīt visu...