Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara dēļ briestošā pārtikas krīze pasaulē pacels cenas vēl neredzētos augstumos.

Manuprāt, valstij ir jāiejaucas šajā procesā – reālam rīcības plānam, kā pasargāt Latvijas sabiedrību no šī mežonīgā un nabadzības virzienā stūrējošā kapitālisma, ir jābūt gatavam jau TAGAD. Būs par vēlu par to sākt domāt, kad simtiem tūkstošu Latvijas ģimeņu būs jau ierautas trūkuma slazdā.

Valdība izliekas to neredzam – tā aizrautīgi cīnās ar pieminekļiem, tādējādi cerot līdz vēlēšanām novērst sabiedrības uzmanību no savas mazspējas un bezatbildības sagaidāmo izaicinājumu priekšā. Tie būs grandiozi un skarbi. Bez valsts kontroles pār šo briestošo haosu daudzas Latvijas ģimenes drīz galdā varēs celt tikai tukšumu (ko gan jau Kariņa valdība arī vēl pamanīsies aplikt ar brangu nodokli vai ieviesīs kādu "Obligāto tukšuma komponenti").

Sociāldemokrātijai viens no svarīgākajiem principiem ir taisnīgums, arī sociālais taisnīgums - tāpēc mēs labi apzināmies šādas valsts rīcības nepieciešamību, un savā programmā mēs esam paredzējuši valsts atbildību rūpēs par to, lai Latvijas mājsaimniecību izmaksas pamatvajadzībām nepieciešamajiem pakalpojumiem un precēm būtu panesamas un negrūstu cilvēkus nabadzībā. Šajā rudenī tas daudziem būs aktuāli.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nenopietnā rotaļa

FotoVasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu ir būtiska katra cilvēka dzīves sastāvdaļa, tā ietekmē ne tikai viņa ikdienas ritmu, bet arī uzskatus. To, ka pašā dabā labās gaismas kļūst mazāk, bet sliktās tumsas vairāk, nav iespējams uztvert nopietni. Nenopietnība kļūst par būtisku Līgo svētku sastāvdaļu, tā tiek ne tikai atļauta, bet pat pieprasīta.
Lasīt visu...

21

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

FotoVakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm. Liels paldies zvērinātam advokātam Laurim Liepam par principiālas pozīcijas paušanu. Jācer, ka Iekšlietu ministrijas un Valsts policijas izstrādātais algoritms darbosies arī praksē. Taču šobrīd izskatās, ka viss tik gludi gluži neiet.
Lasīt visu...