Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs. Turklāt, kā jau to Pietiek.com rakstīja, pieminekļu nojaukšana skaitoties vandalisms.

Ko mēs reāli varam izdarīt, ir mainīt tā oficiālo nosaukumu. Mans priekšlikums: Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīcija.

Un apbūvēt tam apkārt vispirms žogu, pēc tam kārtīgu mūri. Lai muzeja vērtības var saglabāt neskartas, bet nevar izmantot politiskām demonstrācijām.

Uz paša žoga vai mūra gan varētu izvietot informāciju Latvijā dzīvojošajiem fašistiskās Krievijas pilsoņiem, viņiem saprotamā valodā, par to ka viņiem laiks doties uz savu pastāvīgo dzīves vietu.

Kamēr Krievijas konvencionālie spēki aizņemti Ukrainā, jāsāk Latvijas DERUSIFIKĀCIJA.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nenopietnā rotaļa

FotoVasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu ir būtiska katra cilvēka dzīves sastāvdaļa, tā ietekmē ne tikai viņa ikdienas ritmu, bet arī uzskatus. To, ka pašā dabā labās gaismas kļūst mazāk, bet sliktās tumsas vairāk, nav iespējams uztvert nopietni. Nenopietnība kļūst par būtisku Līgo svētku sastāvdaļu, tā tiek ne tikai atļauta, bet pat pieprasīta.
Lasīt visu...

21

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

FotoVakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm. Liels paldies zvērinātam advokātam Laurim Liepam par principiālas pozīcijas paušanu. Jācer, ka Iekšlietu ministrijas un Valsts policijas izstrādātais algoritms darbosies arī praksē. Taču šobrīd izskatās, ka viss tik gludi gluži neiet.
Lasīt visu...