Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Mīļie līvānieši! Tas lielais brīdis ir klāt! Jūs to gaidījāt, gaidījāt un sagaidījāt! Par spīti visam. Gads ir apkārt kopš tā brīža, kad Līvānu strūklaka kā simtgadīgs večuks izlaida savu pēdējo šļaugano strūklu. Jaunā vēsts, ka strūklaka tiks atjaunota līdz Pilsētas svētkiem pāršalca visu pilsētu.

Prieks pilsētnieku vidū ir neizsakāms. Gandrīz gadu, mērojot ceļu garām kādreizējam pilsētas lepnumam, gribējās vērst skatu uz pretējo ielas pusi, lai tikai neskatītu šo pieminekli Līvānu novada domes neizdarībai. Objektu, kurš kādreiz rotāja pilsētu, bet domes neizdarības dēļ tika pārvērsts par apsmieklu visas valsts mērogā, par rūsainu, eglītēm piemestu bedri pilsētas galvenajā laukumā.

28.jūnijā, cītīgi lasot pēdējos Līvānu jaunumus, pamanīju būtībā sensacionālu ziņu. SIA „Jēkabpils PMK” remontēs Līvānu pilsētas strūklaku. Kā liecina dažādi reģistri, tad pats PMK to cēla un tagad pats arī labos. Izteikšu versiju, ka paši arī savu brāķi labos. Citējot SIA „Jēkabpils PMK” būvdarbu vadītāju Ati Auzānu, tad strūklakas mehānisms netiks mainīts, netiks mainītas arī strūklakas tehnoloģijas, gaismas, filtri un citi nevajaddzīgi sīkumi. Toties tiks nomainīts strūklakas flīzējums. Jaunās „Depo” veikalā iegādātās mozaīkas flīzes būs zilā tonī. Tas laikam tāpēc, lai mazāk redz rūsas traipus uz strūklakas sāniem. Vēl labāks, teju mūžīgs risinājums būtu strūklaku noflīzēt ar brūnām vai melnām flīzēm.

Tāpat būvdarbu vadītājs Atis Auzāns pauž dzelžainu viedokli, ka darbi tiks veikti precīzi nolīgtajā laikā līdz Līvānu pilsētas svētkiem – 19. jūlijam. Flīžu maiņas kopējās izmaksas ir 24 189,40 eiro.

Es par to visu tikai priecājos. Goda vārds! Ja vien nebūtu viens maziņš „bet”. Novada domes priekšsēdētāja vietniece Kraukle un pēc dvēseles aicinājuma arī propagondone vairākkārt ir uzvērusi, ka šogad tiks salabota strūklaka, ka ir veikts iepirkums un darbi nu tik sāksies.

Ielūkojoties publisko iepirkumu sistēmā, skaidri redzams, ka Līvānu novada dome tur ir ievietojusi divus iepirkumus strūklakas grīdas un sienu virsmu flīžu atjaunošanai. Pirmais iepirkums LNP 2024/14 tika veiksmīgi kancelēts, jo komisija konstatēja nolikuma neatbilstības faktiskajai situācijai. Otrais iepirkums LNP 2024/16 tika izvērtēts, un tika konstatēts, ka lētākajam uzņēmējam, kas darbus solīja veikt par 19881,81 eiro bez PVN, lēmuma pieņemšanas brīdī ir nodokļu parāds.

Nākamais pretendents prasīja jau krietni vairāk, tas ir 24 672,70 Euro bez PVN. Viedā domes komisija lēma pārtraukt iepirkumu bez rezultāta, kā ieganstu minot apstākli, ka pārējie iesniegtie piedāvājumi pārsniedz plānoto līgumcenu. Tautas valodā runājot, konkurss tika pārtraukts, jo tajā brīdī domes rīcībā nebija pietiekoši finanšu līdzekļu. Viegli var pārliecināties, ka vairāk nekādi citi iepirkumi netika sludināti. Paliek atklāts jautājums: velns parāvis, no kura cauruma uzradās jaunais strūklakas celtnieks SIA „Jēkabpils PMK”?

Ar lasītāju atļauju mazliet papriecāšos un sniegšu savu šī notikuma versiju. Turklāt līdz pēdējam faktam literāru. Nevienam tuvākajā apkārtnē nav noslēpums, ka Līvānu domes priekšsēdētāju Vaivodu ar SIA „Jakobštates PMK” saimnieku Briljantu Āri saista senas čomiskas attiecības. Drosmīgākie šīs attiecības dažreiz mēģina saukt arī par koruptīvām, bet viņiem bez šaubām nav taisnība.

Tātad, pirmdienas rītā ieradies savā kabinetā un uzklausījis vieglu trīsu pārņemto iepirkumu komisijas vadītāja ziņojumu, ka strūklakas remontam nav izvēlēts neviens celtnieks, priekšsēdētājs Vaivods nervozi sāka riņķot ap savu apaļo galdu. Atkal. Atkal tas nolādētais Katani varēs varēs puspasaulei skandēt. Redz. kāda ir tā dome, redz, kāda tukšdirsēja ir vietniece Kraukle un nožēlojams ampelmanis ir pats priekšsēdētājs. Kaut gan, padomājot par vietnieci Kraukli, grūti ir nepiekrist Korado Katani. Tāda nu viņa ir. Tukšsd...sēja, histēriķe un sterva. Neko pielikt, neko atņemt.

Jaukās domas pārtrauca spalgs telefona zvans. Oho! Pats Āris Briljants. Tas nu gan ir īsts draugs. Pats jūt, kad draugam vajag viņa palīdzību. Sekretāre nepaspēja vēl aiziet pēc rīta kafijas, kad odiozais celtnieks Briljantu Āris nekautrējoties vēra domes saimnieka Vaivoda durvis. Kad abi bija iekārtojušies pie galda un kabineta saimnieks izstāstījis savu bēdu stāstu, odiozais celtnieks Āris Briljants ērti atlaidās mīkstajā krēslā, nokrekšķinājās un nekautrējoties izmeta. Cik tad tev, brālīt, tā čungura vispārībā ir?

Priekšsēdētājs Vaivods nevilšus apskatījās visapkārt, aizvilka logiem aizkarus, nolaizīja apkaltušo apakšlūpu un uz galda malas ar kafijas biezumiem uzrakstīja summu. Āris laiski pāri galdam paskatījās uz uzskricilēto ciparu. Zini, brālīt! Par šo ciparu tu vari savam suņam māju klapēt, nevis strūklaku savest kārtībā.

Vaivodam krampis iemetās kreisajā kājā, un mugura acumirklī norasoja. Lūdzu, Āri, palīdzi! Palīdzēsi man šoreiz, es tev citreiz. Nākošgad iedošu celt vēl kādus pāris angārus tuvējā mežā. Odiozais celtnieks Āris greizi nosmaidīja un noteica. Labi, labi, zinām, kādi ir tavi angāri. Lai tā būtu! Būs tev, Andri, uz pilsētas svētkiem strūklaka. Laistīsies un mirdzēs visās varavīksnes krāsās, un varēsi lepni griezt lentu un saņemt pielūdzēju ovācijas par paveikto darbu.

Abi draugi piecēlās, paspieda viens otram roku, un odiozais celtnieks Briljantu Āris pameta kabinetu. Pa ceļam uzmetis mīlīgu skatu uz sekretāri, paņēma no viņas galda savu mobilo un devās savās darīšanās. Braucot mājup, viņš sazinājās ar kādu savu darbinieku un noteica, ka jāsniedz palīdzīga roka Līvānu domei, lai sakārtotu jautājumu par Līvānu strūklakas atjaunošanu. Jāsagatavo dokumentācija, jāpalien apakšā zem noteiktas summas un neaizmirst, ka PMK arī kāda kapeika ir jānopelna.

Tad nu puisis sāka darbu. Nopirka flešku, sagatavoja darbu apjomus un vajadzīgo specifikāciju, sameklēja attiecīgos e-pastus un visu to ierakstīja datu nesējā. Paliek atklāts jautājums, kas šo flešku nogādāja Līvānos, lai Līvānu domes atbildīgie darbinieki zinātu, kam sūtīt uzaicinājumus piedalīties aptaujā. Atbildīgie darbinieki, kā jau gadiem ierasts, to arī izdarīja. Ieinteresētās personas izbrīnā noelsās, kad uzzināja, ka cenu aptauju ar lielu atrāvienu vinnēja SIA “Jēkabpils PMK”, kas piedāvāja zemāko cenu - 19991,24 eiro bez PVN. Nezinātājam paskaidrošu, ja summa būtu par nieka 8,77 eiro dārgāka, tad domei nāktos sludināt oficiālu iepirkuma procedūru, bet tur atkal pieteiktos kaut kādi čangaļi no Rēzeknes vai Daugavpils un tikai nosistu cenu.

Kā jau tas ierasts domē, tad arī šoreiz Vaivods ņēma personīgā kontrolē celtniecības procesu. Priekšsēdētāja personīgā vadībā dome lēma par papildu līdzekļu piešķiršanu strūklakai. Kad visas formalitātes tika sakārtotas, ātri tika noslēgts līgums, samaksāts avanss, un trīs kriminālprocesu figurants Vaivods varēja lepni apskriet visus domes kabinetus, stāstot, ka viņš un tikai viņš varēja atrisināt šo jau gadu samilzušo flīzēšanas problēmu.

Priekšsēdētājs Vaivods klusām atvēra sekcijas plauktu. Roka ierasti sniedzās pēc tik mīļās šmakovkas. Mēriņš pēc mēriņa, un acu priekšā kā vecā filmā no kolchoza kluba sāka zibēt ļaužu pūļi ar karogiem un transparentiem rokās, uz kuriem bija rakstīts „Slava Vaivodam, Katra ceļa galā pa Angāram”. Filmai turpinoties, Vaivods ieraudzīja sevi pilsētas svētkos stāvam pie strūklakas, un cilvēku masas nesa un lika viņam pie kājām puķu klēpjus. Ziedu kļuva arvien vairāk un vairāk, pat odiozais celtnieks Āris Brijants izgaisa aiz flokšu kaudzes. Vaivodam sāka trūkt elpas, un viņš izmisīgi ar rokām grūda nost no sevis pujeņu klēpjus. Pēkšņi ķermenis sajuta labi mērķētu belzienu pa pavēderi. Filma beidzās. Nūvāc rūkas nū maņis, vacais āzi! Noburkšķēja paša sieva un pagrieza muguru.

Šoreiz pāris jautājumu žurnālistiem no Vidusdaugavas TV, kuri veidoja kārtējo Līvānu domes apmaksāto TV sižetu par kādu Līvānu objektu, pat nepapētot situāciju.. Vai tiešām Vidusdaugavas TV saimnieka Jāzepa Brenča objektivitāte ir nopērkama par prastu līgumu, kas arī tiek slēgts ar Līvānu domi uz cenu aptaujas pamata, jo, redz, iekļaujas summā, kas mazāka par 20 tūkstošiem? Vai tiešām šie Vidusdaugavas TV žurnālisti neredzēja iepriekšējos iepirkumus un neradās jautājums, kā uzradās SIA Jēkabpils PMK? Vai par nodokļu parādiem noraidītais pretendents SIA „Kind Service” ir slikts uzņēmums, kurš nemaksā nodokļus? Nē izrādās, ka nodokļu parādu šim uzņēmumam nav ne jūnijā, ne maijā, tika dažas dienas aprīlī, un ar to komisijai pietika, lai šo piedāvājumu noraidītu.

Būsim objektīvi un ielūkosimies VID publiskajās datu bāzēs. Izrādās, ka SIA „Jēkabpils PMK” arī ir biežs viesis nodokļu parādnieku sarakstos. Visa šī informācija ir publiski pieejama, bet Vidusdaugavas TV žurnālistiem, gatavojot domes apmaksātos sižetus, tas nav nepieciešamas, jo sižetam ir jābūt maksimāli pašvaldību slavinošam. Nauda taču ir saņemta. Tāpēc šajā gadījumā labāk pat nerunāt par tādu lietu kā žurnālista ētikas kodekss. Vidusdaugavas TV saimniekam un viņa brigādei tā ir sveša lieta. Terra incognita. Masu medijam ir jāveicina daudzpusīga viedokļu apmaiņa, analītiska un kritiska nostāja pret politisko, ekonomisko un tiesu varu, aizstāvot sabiedrības un indivīda tiesības. Šajā gadījumā nevienā mirklī nav aizstāvētas sabiedrības intereses, ir tikai kriminālprocesos iejauktā priekšsēdētāja Vaivoda un odiozā celtnieka Āra Briljana intereses, un abu šo kungu intereses tiek apmaksātas no nodokļu maksātāju naudas.

 Mūsu stāsta varonis priekšsēdētājs Vaivods var turpināt nesodīti izsaimniekot pašvaldības līdzekļus un savas neveiksmes novelt uz citiem. Tieši tāpat priekšsēdētājs Vaivods kopā ar savu vietnieci Kraukli deva zaļo gaismu angāra celtniecībai mežā bez būvatļaujas. Tur tagad interesanti var aplūkot pusmiljonu eiro vērtu bedri: lai apmaksātu to, tika ņemts kredīts Valsts kasē, kuru nu tagad gadiem būs jāatmaksā Līvānu iedzīvotājiem.

Līvāniešiem vēl svaigā atmiņā pavasaris, kad, stiprinot šī gada domes budžetu, tika samazinātas likmes bērnu dārza audzinātajām, jo, redz, administrācijas darbiniekiem ir jāceļ algas. Šoreiz ātri tika sameklēta trūkstošā nauda strūklakai. Paldies dievam, ka šoreiz vismaz bērnudārza audzinātājas lika mierā.

Piekrītu, ka manis aprakstītais gadījums uz daudzo afēru fona ir tāds mazs, sīks pleķītis uz valsts mundiera, bet valstī tādu ir daudz, bezgala daudz. Kad viss tiek bīdīts, klusām sarunāts, piesegts un pārveidots par smacējošu sistēmu.

Mūsu valsts attiecīgās organizācijas, piemēram, Konkurences padome varētu pavērtēt, cik likumīga bija odiozā celtnieka Āra Briljanta un viņa darbinieka sniegtā palīdzība, lai cenu aptaujā vinnētu vajadzīgais celtnieks. Arī KNAB beidzot būtu kāda lieta pa spēkam, un tas varētu pavērtēt atsevišķu amatpersonu iesaisti šajā procesā, piemēram, kādu būvinženieri vai iepirkumu veicēju. Vai pašvaldības izpilddirektoram, zinot visu šo situāciju, nebija jāpārtrauc šī nelikumība un, mazākais, jāpaņem no darbiniekiem paskaidrojumi?

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību

FotoĻembasts ap tā saucamajiem bijušā premjera Kariņa lidojumiem vēl tālu no atrisinājuma, lai gan nu jau nepārprotami ir redzama un saprotama šo notikumu gaita, būtība un galveno aktieru lomu sadalījums. Izrādes režisori ir no valdošās partijas, kas pēdējā pusgada laikā centās atrisināt otrā plāna samezglojumu – proti, kurš būs šajā skandālā malējais. Un, lai gan par tādu tagad ir sazīmēts bijušais Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis un vēl pāris ierēdņu, nav šaubu, ka, pateicoties ierosinātajam kriminālprocesam, viņam blakus nostāsies arī “Jaunās vienotības” politiķi.
Lasīt visu...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Latvijā vēl aizvien attiecībā pret citādi domājošiem tiek pielietotas represijas

Aivars Lembergs no Latvijas Centrālās vēlēšanu komisijas (turpmāk - CVK) ir saņēmis atvainošanās vēstuli....

Foto

Diemžēl man, laimīgajam budžeta iestādes darbiniekam, atvaļinājumā jau atkal nākas izrādīties šajos nicināmajos sociālajos tīklos

Manu sociālo tīklu joslu vakar aizpildīja briesmīgi kadri no sabombardētās Ukrainas slimnīcas....

Foto

Arī Latvija ir atbildīga par krievijas raķešu triecienu

2024. gada 8. jūlijā kārtējā necilvēcīgā krievijas raķešu trieciena rezultātā cieta Okhmatdyt bērnu slimnīca Kijivā – viena no svarīgākajām ne...

Foto

Vai patiesi tiks likvidēts arī Valsts valodas centrs?

“Man jau pērnajā rudenī lika saprast, ka turpinājuma nebūs,” teic Valsts valodas centra direktors Māris Baltiņš, komentēdams savu...

Foto

Atklāta vēstule māksliniekam Agrim Liepiņam

Godājamais Liepiņa kungs! Domāju, ka ne tikai man, bet arī daudziem gan mūsu novadā, gan citur Latvijā, ziņa, ka plānojat nojaukt...

Foto

Ievērtējiet – tagad es esmu viedās administrācijas ministre un nekad neesmu dzīvojusi tik labi kā tagad!

Latvijas daba ir mūsu bagātība, kas cauri gadsimtiem veidojusi mūs...

Foto

Golubeva – tautas bojāejas vētrasputns

Varas bļodlaižas medijos izvilkuši no politiskās mēslaines latviskoto krievu lesbieti Mariju Golubevu. Bābiešu mīlestības priesteriene savulaik pabijusi iekšlietu ministra tronī. Tolaik...

Foto

Rezultātu nav tāpēc, ka nav mērķu un atbildīgo, – vai tas dzelzceļš, mangāns, tiesas vai ugunsgrēki...

Ziņa, ka mangāna rūdai uz Latvijas dzelzceļiem ir pienākušas beigas,...

Foto

Kas tas par ekonomiski pamatotu projektu, kura dēļ jālien parādos un jāceļ nodokļi?

Vai satiksmes ministrs ir izvērtējis un iesniedzis visas alternatīvas Rail Baltica sakarā? Manuprāt,...

Foto

Vasaļa psiholoģiskā projekcija

Cilvēkiem, reizēm veselām ļaužu grupām, ir grūti pieņemt pašcieņu traumējošus faktus. Tad ieslēdzas psiholoģiskā aizsardzība. Viens no mehānismiem ir psiholoģiskā projekcija, kad savas negatīvās...

Foto

Džordža Orvela stāsts par „Jauno Vienotību”

Orvela domas attiecas arī uz mūsdienu korumpēto partiju „Jaunā Vienotība”, kas ilgstoši vada valdību. Tāpat kā "Dzīvnieku fermā”, kur sākotnējie...

Foto

Kurš šitiem mērkaķiem iedeva granātu?

Ar Rail Baltica sarunas turpinās pa riņķi. Faktiski politiķi mēģina kaut kur nogrūst atbildību, kaut atbildīgo loks jau turpat ir - viņi paši....

Foto

Izlaupīts ražošanas uzņēmums. Seši gadi pēc uzbrukuma

2024.gada 19.jūlījā iestāsies melnā jubileja. Seši gadi pēc ekonomiskā un reideriskā uzbrukuma ražošanas uzņēmumam Ventspils ielā 63 b, Rīga....

Foto

Lūgums izvērtēt iespējamu nodokļu maksātāju līdzekļu izšķērdēšanu Jēkabpils novada attīstības pārvaldē

Lūgums izvērtēt iespējamu nodokļu maksātāju līdzekļu izšķērdēšanu Jēkabpils novada attīstības pārvaldē: domes izveidots birojs, iepirkumu...

Foto

„Rail Baltica” projekts - deputātus sāk pārņemt panika

Rail Baltica projekts - deputātus sāk pārņemt panika. Tā varētu raksturot Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas trešdienas sēdes...

Foto

Kā tikt galā ar „Rail Baltica” projekta septiņkārtīgo sadārdzinājumu un naudas trūkumu?

Ģeniāla doma - sadārdzināt vēl vairāk. „Rail Baltica” gadījumā tas nozīmē aizņemties naudu uz...

Foto

Likumprojekta nepārprotamības aritmētika

Saeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētājs aicina parlamentāriešus ātrāk izskatīt trešajā lasījumā grozījumus Civilprocesa likuma 594.pantā, jau tagad, 20. jūnijā, pirms Jāņiem....

Foto

Lai nodrošinātu igauņiem vilcienu uz Eiropu, latviešiem pamatīgi jāceļ nodokļi?

Pēc gadiem divdesmit igauņi, baudot poļu alu, pa vilciena logiem vēros jostas savilkušos latviešus sērīgi raugāmies...

Foto

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju...

Foto

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

Apritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru...

Foto

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

Ja pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums...