Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Pie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks, mēs integrēsimies. Un tad sapratu, ka man šis jāpasaka. Latvija nekad nebūs bagāta, ja Latvijā tiks ienīsti cilvēki.

Uzskatīt, ka visi krievi ir kā Putins, ir tāpat kā uzskatīt, ka visi latvieši ir kā Levits un Kariņš (un daudzi latvieši jau arī ir kā Kariņš un Levits, jo vara ir tautas spogulis). Latvija nekad nebūs bagāta, ja visos pārtikas veikalos galvenie plaukti būs atvēlēti alkoholam un visos iepirkumu ratos regulāri būs alkohols (un nevajag likt bildes, ka dzer tikai Krievijā, Latvijā dzeršana nav retums, diemžēl katrā ģimenē atradīsies pa stāstam, statistika arī ir graujoša).

Latvija nekad nebūs bagāta, ja tēvi pametīs savus bērnus (tikai nevajag tagad sist pie krūtīm un teikt, ka aizstāvēsiet valsti, ja savus bērnus nevar aizstāvēt). Latvija nekad nebūs bagāta, ja izglītības sistēmā skolotāja ar ondulāciju taisīs kniksi Kariņam un klanīsies Levitam tāpat kā jebkurš ordeņa ballītes viesis.

Ir jāpasaka skaidri - gandrīz puse skolotāju nav spējīgi mainīties, un tā nav tikai valdības vaina, ka mūsu izglītības sistēma strauji slīd arvien lejup. Pirms vēlēšanām skolotāji pārdevās par kapeikām tāpat kā pensionāri. Atbildība ir paši cilvēki, paši skolotāji arī, paši pensionāri arī.

Latvija nekad nebūs bagāta, ja gribēsies ordeņus un tukšas uzslavas par lepnajiem latviešiem, bet negribēsies ieraudzīt realitāti. Latvija nekad nebūs bagāta, ja Latvijas pilsoņi čakarēs Latvijas pilsoņus. Latvija nekad nebūs bagāta ar citas valsts karodziņiem priekšā un pakaļā.

Bet galvenais – un atkārtojot simto reizi. Latvija nekad nebūs bagāta, ja bērns nebūs pirmajā vietā. Es to atšķirību redzu tagad katru dienu. Gaismas gads atšķirības attieksmē pret bērnu. Latvijā nav neviena priekšnoteikuma, lai tā šobrīd uzplauktu.

Un nevainojiet valdību. Atbildīgi esat Jūs visi katrs personīgi. Katru reizi, ieejot veikalā un paņemot pudeli. Katru reizi, pārdodot savu balsi par 20 eiro pielikumu uz mēnesi. Katru reizi, pametot savu bērnu. Katru reizi skaužot. Katru reizi činkstot, ka vainīgi visi citi, tikai ne paši atbildīgi.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Govs jeb Pļeka uz prostituētās zinātnes

FotoMan ir bijusi tā privilēģija dzīvē redzēt un izprast daudzas parunas un sakāmvārdus, kā arī to rašanās pamatojumu. Tas notika tad, kad ar ģimeni pārcēlāmies uz dzīvi laukos un uzsākām saimniekot. Piemēram, visiem zināmais, nobružātais teiciens “cāļus skaita rudenī” reāli un visai skarbi “atdzīvojās” tad, kad pats sāku turēt vistas, kā arī inkubēt olas.
Lasīt visu...

21

Vēlētos atgādināt ministrei Andai Čakšai par dubulto standartu esamību Izglītības un zinātnes ministrijā

FotoSekojot līdzi Izglītības un zinātnes ministres Andas Čakšas intervijai LTV, kurā tika minēti fakti, ka Daugavpils Universitātes (DU) padomes loceklis ir iesaistīts kriminālprocesā par iespējamu krāpšanos ar Eiropas Savienības (ES) fondu līdzekļiem, visai universitātes padomei būtu jāatkāpjas, lai nebojātu augstākās izglītības reputāciju kopumā,
Lasīt visu...

21

Meklējot TAISNĪGUMU, nevis tautā populāro lieko štuku

FotoCienījamās Tautietes! Godājamie Tautieši! Pēc Latvijas neatkarības atjaunošanas LPSR AP deputāti, kuri bija ievēlēti pēc totalitārās valsts PSRS likumiem, PATVAĻĪGI, nesaņemot Latvijas pirmās brīvvalsts un tās likumīgo pilsoņu pilnvarojumu/uzticības mandātu, sev piešķīra LR AP deputātu statusu.
Lasīt visu...

21

Medicīna kā māksla un mākslas medicīna jeb Kultūras ministrijā integrēta veselības politika

FotoTrīs sarunas, kā šā raksta iegansts. 1. Pacietīgi noklausījies manu 15 minūšu uzrunu par to, ka galvenais valdības uzdevums ir veselības jomu integrēt visās politikās – aizsardzībā ar medikamentu rezervēm un sadarbību starp militārajiem un civilajiem mediķiem, izglītībā ar veselības pratības apgūšanu un bērnu sporta nodarbībām ikdienā, labklājībā ar darba nespējas lapu revīziju, zemkopībā ar veselīgu uzturu, ekonomikā ar atbalstu farmācijas rūpniecībai, Saeimas deputāts Viktors Valainis izmanto manas ieelpas brīdi un pajautā – kā es grasos integrēt veselību kultūrā un kultūru veselībā.
Lasīt visu...

21

Aicinām rast risinājumus un nodrošināt Jaunā Rīgas teātra atgriešanos mājās 2023. gadā

FotoMēs, Jaunā Rīgas teātra darbinieki, vēršamies pie valsts izpildvaras un likumdevējvaras augstākajiem pārstāvjiem ar aicinājumu iesaistīties un rast risinājumu bezgalīgajai mūsu teātra ēkas Lāčplēša ielā 25 rekonstrukcijai, kura, mūsuprāt, atspoguļo kopējo Latvijas valstij piederošo ēku būvniecības, rekonstrukcijas un pārraudzības procesu nesakārtotību.
Lasīt visu...