Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Latvijas sabiedrībai jārēķinās, ka, ja netiks pārskatīti „Rail Baltica” būves iepirkuma rezultāti, Latvija ne tikai zaudēs aptuveni 900 miljonus eiro, bet dzelzceļu būvēs personu apvienība, kurā vismaz diviem dalībniekiem ir skaidri saskatāma darbība un sakari Krievijā un Baltkrievijā, tai skaitā sadarbojoties ar starptautiskām sankcijām pakļautiem uzņēmumiem. Šodien par otro no tiem – „Eiffage Génie Civil SAS” (Krievijas Federācija)

„Eiffage Génie Civil SAS” Krievijas Federācijā darbojas kopš 2012. gada un ir pazīstama ar nosaukumu “КЛЕМСИ РУС” (KF uzņēmumu reģistrācijas Nr. (ОГРН): 1127747295972); (turpmāk tekstā КЛЕМСИ).

КЛЕМСИ savu darbību Krievijas Federācijā aktīvi turpina arī pēc 2022. gada februāra, turklāt uzņēmuma apgrozījums 2022 gadā ir audzis par 117%, bet peļņa par 254%.

Uzņēmuma darbības profils ir rūpniecisko iekārtu piegāde un uzturēšana, kas ir īpaši jūtīgs sankciju sektors agresorvalstij Krievijas Federācijai. КЛЕМСИ mājas lapā (uz 26.09.2023. datumu: https://clemessyrus.com/company/partners/) kā galvenie klienti ir minēti “АвтоВаз“ (ОГРН: 1026301983113) un “Ульяновский автомобильный завод“ (ОГРН: 1167325054082), kuri abi ir cieši sasitīti ar KF militāro rūpniecību un atrodas sankciju sarakstā:

АвтоВАЗ - https://sanctionssearch.ofac.treas.gov/Details.aspx?id=44877 (sankciju kategorija: “Strong”);

Ульяновский автомобильный завод (УАЗ) - https://sankcijas.fid.gov.lv/subjekts/skatit/140578-172660-es.

Ko tas nozīmē? Pavisam vienkārši – šie Valsts drošības dienesta „nepamanītie” fakti rada būtiskus draudus ne tikai Latvijas drošībai, iepirkuma līguma izpildei un visa Konkursa leģimitātei kopumā, bet var novest pie Latvijas Republikai būtiski nelabvēlīga lēmuma no Eiropas finanšu institūcijas puses pieņemšanas – uzlikt par pienākumu atmaksāt visu līdz šim „Rail Baltica” projekta ietvaros saņemto līdzfinansējumu.

Attēlā – Valsts drošības dienesta priekšnieks Normunds Mežviets

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

Foto“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut arī mūsu politiskie uzskati ir pilnīgi pretēji,” saldi smaidot, vienā no 18. novembra pasākumiem mani uzrunāja kāds augsts ierēdnis. Vienojošais elements gan bija tikai reālā, “taustāmā” telpa, kurā atradāmies, bet politiskajā, sociālajā telpā mūs šķīra bezdibenis. Un joprojām šķir. Tas paliek arvien dziļāks un platāks. Ne jau tikai starp mani un konkrēto ierēdni, bet starp tautu un ierēdniecisko valsts aparātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

FotoUzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas un to tuvinieki šobrīd apzināti apmelo manu tēvu nacionālā naida kurināšanā, lai tādējādi novērstu uzmanību no patiesajiem slepkavības iemesliem. Kā arī, apzināti publiski nomelnojot manu tēvu, notiek klajš mēģinājums ietekmēt tiesībsargājošās institūcijas un pat tiesu.
Lasīt visu...

12

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

FotoAr nelabu sajūtu sekoju medijos publicētajām ziņām par Zolitūdes traģēdijas tiesvedību. Esmu būvinženieris, absolvējis Venecuēlas Centrālo universitāti, un man ir Kārnegija un Melona Universitātes (ASV) maģistra grāds būvinženierijā (ar iespējami augstāko atzīmi).
Lasīt visu...

21

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

FotoANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti publiskajā sektorā, bet labākā proporcija esot Austrijā – 4%. Ieliku šo ziņu Twitter, un tas sāka vārīties. Esot sajaukti āboli ar bumbieriem, un vispār, kas tā tāda par organizāciju?
Lasīt visu...

12

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

FotoŠis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts! Mēs runājām, aicinājām apstāties un pārtraukt LATVJU TAUTAS iznīcināšanas politiku. Taču viss veltīgi. Jūs nevēlējāties mūs sadzirdēt, ieklausīties un saprast - PIETIEK! Tad runāsim citā "valodā" ! Jums saprotamajā!
Lasīt visu...

21

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

FotoSaistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra un hibrīdkara apdraudējuma apstākļos steidzami izvirzot “partnerības” likumprojektu pieņemšanu, paužam savu nostāju.
Lasīt visu...

21

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

FotoMēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu.
Lasīt visu...