Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Kamēr Rīgā policijas uzraudzībā mēģina ziedēt rododendrs, Pavļutam jāsāk sist trauksmes bungas – Lielbritānijā jau VIENS cilvēks nomiris AR omikronu (nevis no, bet AR, starp citu). Ja domājat atslābt, mēģināt neļauties panikai - še tev nu bija. Breaking News!!!


Apakšā vēl vajadzēja pielikt diskleimeri - vakcīnas un būsti, kas gan nekādā veidā nepasargā no omikrona (vismaz pēc pagaidām zināmā no "uzticies zinātnei" frontes), Paldies Dievam, ir plaši pieejamas un visiem gribētājiem BEZ MAKSAS!

Vēl vairāk - par vakcinēšanos un būstošanu pat piemaksā! Kā ziņoja Pavļuts no Straupes psihoneiroloģiskās slimnīcas (!), pensionāriem būs dāvanu kartes, ja par valsts naudu būstosies ar vakcīnu, kas pēc pašreizējās informācijas nepasargā, bet, ja paveiksies, varbūt arī pasargās.

Vienlaikus arī bērniem nu jau potes atvestas, priecīgs no Straupes turpina ziņot Pfizer Latvijas nodaļas tirdzniecības aģents Pavļuts. Tiesa, Zavadska joprojām atgādina, ka prioritāte būtu seniori, taču mūsu farmācijas ministru tas pilnīgi nesatrauc.

Paralēli ministrs neaizmirst atgādināt, ka tūlīt beigsies derīguma termiņš sertifikātiem ar tikai divām potēm - nu, labi, lai rečekisti neielabo kā kļūdu, precizēsim – „tūlīt” ir pēc pāris mēnešiem. Tā teikt, ja domājat, ka izspruksiet bez valsts apmaksātā būsta, nekā!

Un vienlaikus mūžam modrais Pavļuts neaizmirst atgādināt, ka, lai arī janvārī ārkārtas stāvoklis beigsies, nevakcinētajiem un tiem, kas nebūstosies - tātad gribēs dzīvot bez sertifikāta -, nekādi ierobežojumi nebeigsies.

Un tagad sakiet, ja esat vēl ar drusciņu skaidrā saprāta palicis - laikā, kad vakcinētie slimo un mirst nebūt ne mazāk kā nevakcinētie, kāds sabiedrības kopējais labums ir pamatā šādām farmācijas ministra rūpēm?

Ārējais parāds valstij būs nu jau 17 miljardu, kultūra un viesmīlība strādā labi ja uz 50 procentiem jaudas, arī tirdzniecība un citas nozares. Energoresursu cenas griestos. Un ko dara Kariņš? Skatās Pavļuta skaistajās acīs un dzied līdzi.

Un ko tauta? Aplaudē, protams. Jo tādi solīdi kungi, izglītoti ASV, noteikti zina, kas mums ir vislabāk. Arī ASV pabalstītie žurnālisti saka to pašu, un, kāds brīnums - arī mūsu pašu galvenie mediji, saņēmuši dāsnus valdības pabalstus, sevišķi nemēģina norādīt uz acīmredzamām dīvainībām.

Nu ko, kā saka, katrs saņem to, ko pelnījis.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Mediķi varas kalpībā

Foto“Vīruss nevar izplatīties starp vakcinētiem cilvēkiem,” - šādas muļķības vēl vasarā melsa Pēteris Stradiņš, kuram piebalsoja citi dakteri. Kas melo vasarā, tas melo arī pārējos gadalaikos (Levits neļaus samelot). Turklāt šie mediķi nebūt nav pārtraukuši aģitēt par potēšanos pret kroņa vīrusu.
Lasīt visu...

18

Es labāk būšu BRĪVS ieslodzījumā nekā IESLODZĪTS brīvībā!

FotoEs kliegšu! Kliegšu un lamāšu tos kretīnus, kas uzdodas par kungiem manā Tēvzemē. Es lamāšu tos, kas sevi augstāk par cilvēkiem tur, kaut aiz kauna tiem jau sen zemē būtu jāielien. Pie velna Jūs visus! Pie velna peklē, kur Jūsu īstā vieta kungus tēlot būs. Šī izrāde jau pārāk ievilkusies. Tā jāpārtrauc tūlīt! Vairs nav nedz smieklīgi, nedz jautri. Vairs nav pat drāma absurdā. Nu skatītāji maksā par to ar savām asarām un sāpi.
Lasīt visu...

20

Levitam ir arī citas prioritātes: Satversmes simtgade dod iespēju plašai diskusijai par demokrātijas stiprināšanu

Foto18. janvārī valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar Nevalstisko organizāciju un Ministru kabineta sadarbības memoranda īstenošanas padomes NVO pārstāvjiem. Valsts prezidents sarunā īpašu uzmanību pievērsa nevalstiskā sektora nozīmīgajam darbam un iniciatīvām Satversmes simtgades gadā demokrātijas vērtību stiprināšanā: “Mūsu pilsoniskā sabiedrība ir aktīva, un pilsoniskās sabiedrības iespējas līdzdarboties ir pat augstākas nekā dažā labā senākā demokrātijā. Tas ir ļoti būtiski šajā laikā, kad demokrātija pasaulē piedzīvo pārbaudījumu laikus. Jūsu pienesums šajā gadā, stiprinot demokrātiju un pilsonisko līdzdalību, būs neatsverams.”
Lasīt visu...

8

Situācija ir kritiska, valdības enerģētikas krīzes risinājumi ir lēni un nepietiekami

FotoLatvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) valdības pārstāvjiem pieprasa nekavējošu rīcību enerģētikas krīzes pārvarēšanai, jo līdz šim piedāvātie atbalsta risinājumi ir nepietiekami un situācija energoresursu patērētājiem - gan uzņēmējiem, gan iedzīvotājiem - ir kritiska.
Lasīt visu...

20

Varbūt jūs satrauc rēķinu katastrofa, bet prezidents Saeimā iesniegs grozījumus Partiju finansēšanas likumā

Foto17. janvārī valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar tieslietu ministru Jāni Bordānu, Saeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētāju Juri Jurašu, Saeimas Juridiskās komisijas Tiesu politikas apakškomisijas priekšsēdētāju Inesi Lībiņu-Egneri un Saeimas Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisijas priekšsēdētāju Andreju Judinu, lai izvērtētu 2021. gadā paveikto un pārrunātu plānotos darbus tieslietu jomā 2022. gadā.
Lasīt visu...