Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Pirms desmit gadiem miljonāra un valsts prezidenta Egila Levita „drauga” Andra Ramoliņa uzņēmumam piederoša baļķvedēja sadursme ar vilcienu izraisīja plašu rezonansi. Taču izrādās, ka arī burtiski nupat, pirms nepilna mēneša Ramoliņu ģimenes uzņēmuma baļķvedējs jau atkal sadūries ar vilcienu, taču šoreiz miljonāram ir izdevies šo negadījumu „noslēpt”.

Sociālajos tīklos ir parādījies attēls, kurā redzams, kā Daugavgrīvas šosejā vilciens ir sadūries ar baļķvedēja piekabi. Nekur par šādu vērā ņemamu negadījumu nekas netika ziņots, taču no attēla redzams, ka baļkvedējs aprīkots ar raksturīgu valsts reģistrācijas numuru JC 666.

Ir zināms, ka miljonārs Andris Ramoliņš, kurš sava uzņēmuma Stiga RM mājas lapā pozē kopā ar valsts prezidentu Egilu Levitu, ir īpaši iecienījis ciparu salikumu „666”, un CSDD datu bāze rāda, ka baļķvedējam ar valsts reģistrācijas numuru JC 666 turētājs ir cits Ramoliņu ģimenes uzņēmums – SIA Vella kalpi.

Tikai uzdodot konkrētu jautājumu par notikušo, Valsts policija atklāj, ka šā gada 5. decembrī plkst.10.21 Rīgā, Daugavgrīvas šosejā tiešām notikusi sadursme starp kravas transportlīdzekli Scania ar piekabi Jyki un vilcienu, kas brauca virzienā no Bolderājas uz Iļģuciemu.

Valsts policija par notikušo ir uzsākusi administratīvā pārkāpuma procesu un šobrīd turpina skaidrot negadījuma apstākļus. Taču tiešām interesanti – kādā veidā gan policija tika „nomotivēta”, lai par šo negadījumu neko neziņotu? Galu galā sadursmes ar vilcieniem ir īpaši smagi negadījumi – un vēl interesantāk, par cik vēl šādām sadursmēm mēs neko nezinām?

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Mediķi varas kalpībā

Foto“Vīruss nevar izplatīties starp vakcinētiem cilvēkiem,” - šādas muļķības vēl vasarā melsa Pēteris Stradiņš, kuram piebalsoja citi dakteri. Kas melo vasarā, tas melo arī pārējos gadalaikos (Levits neļaus samelot). Turklāt šie mediķi nebūt nav pārtraukuši aģitēt par potēšanos pret kroņa vīrusu.
Lasīt visu...

18

Es labāk būšu BRĪVS ieslodzījumā nekā IESLODZĪTS brīvībā!

FotoEs kliegšu! Kliegšu un lamāšu tos kretīnus, kas uzdodas par kungiem manā Tēvzemē. Es lamāšu tos, kas sevi augstāk par cilvēkiem tur, kaut aiz kauna tiem jau sen zemē būtu jāielien. Pie velna Jūs visus! Pie velna peklē, kur Jūsu īstā vieta kungus tēlot būs. Šī izrāde jau pārāk ievilkusies. Tā jāpārtrauc tūlīt! Vairs nav nedz smieklīgi, nedz jautri. Vairs nav pat drāma absurdā. Nu skatītāji maksā par to ar savām asarām un sāpi.
Lasīt visu...

20

Levitam ir arī citas prioritātes: Satversmes simtgade dod iespēju plašai diskusijai par demokrātijas stiprināšanu

Foto18. janvārī valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar Nevalstisko organizāciju un Ministru kabineta sadarbības memoranda īstenošanas padomes NVO pārstāvjiem. Valsts prezidents sarunā īpašu uzmanību pievērsa nevalstiskā sektora nozīmīgajam darbam un iniciatīvām Satversmes simtgades gadā demokrātijas vērtību stiprināšanā: “Mūsu pilsoniskā sabiedrība ir aktīva, un pilsoniskās sabiedrības iespējas līdzdarboties ir pat augstākas nekā dažā labā senākā demokrātijā. Tas ir ļoti būtiski šajā laikā, kad demokrātija pasaulē piedzīvo pārbaudījumu laikus. Jūsu pienesums šajā gadā, stiprinot demokrātiju un pilsonisko līdzdalību, būs neatsverams.”
Lasīt visu...

8

Situācija ir kritiska, valdības enerģētikas krīzes risinājumi ir lēni un nepietiekami

FotoLatvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) valdības pārstāvjiem pieprasa nekavējošu rīcību enerģētikas krīzes pārvarēšanai, jo līdz šim piedāvātie atbalsta risinājumi ir nepietiekami un situācija energoresursu patērētājiem - gan uzņēmējiem, gan iedzīvotājiem - ir kritiska.
Lasīt visu...

20

Varbūt jūs satrauc rēķinu katastrofa, bet prezidents Saeimā iesniegs grozījumus Partiju finansēšanas likumā

Foto17. janvārī valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar tieslietu ministru Jāni Bordānu, Saeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētāju Juri Jurašu, Saeimas Juridiskās komisijas Tiesu politikas apakškomisijas priekšsēdētāju Inesi Lībiņu-Egneri un Saeimas Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisijas priekšsēdētāju Andreju Judinu, lai izvērtētu 2021. gadā paveikto un pārrunātu plānotos darbus tieslietu jomā 2022. gadā.
Lasīt visu...