Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā
Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Kavalieris Galants
01.05.2022.
Komentāri (0)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza intervijas žurnālistiem, bet otrs kartona, kas sēdēja Saeimā, tad tagad varam piedzīvot citu Juraša personas dubultošanos, jo uz parlamentu tēmē kāds viņa gara radinieks, kuram arī patīk nopludināt iekšējo informāciju savu merkantilo un politisko mērķu sasniegšanai. Turklāt par darbā iegūtas slepenās informācijas izpaušanu ar mērķi nomelnot viņš pat izmests no divām partijām.

Runa ir par Haraldu Laidiņu, kurš ar dienesta informācijas nopludināšanu mēģināja pakāpties augstāk savas partijas sarakstā, lai tiktu ievēlēts Jelgavas novada domē.

Kā bijušais policijas darbinieks un Jelgavas nodaļas priekšnieks viņš priekšvēlēšanu laikā izplatīja sensitīvu, darbā iegūtu informāciju ne tikai par politiskajiem konkurentiem, bet arī saviem partijas biedriem no Jaunās konservatīvās partijas, par ko tika izmests no politiskā spēka.

Pēc tam viņš pieslējās Latvijas Reģionu apvienības Jelgavas nodaļai, bet jau atkal pamanījās izpaust iekšējo informāciju par savu partijas biedru ar mērķi tikt ievēlētam Jelgavas novada domē, pakāpjoties sarakstā augstāk. Arī no šīs nodaļas viņš tika izmests.

Tagad H. Laidiņš tēmē uz Saeimu, un droši vien nekautrēsies no savām darba maltītēm nopludināt kādu slepenu informāciju par saviem konkurentiem vai pat kolēģiem partijā.

J. Juraša slimība ir izrādījusies ļoti lipīga. Tā ka, tuvojoties vēlēšanām, varam sagaidīt ne vienu vien kompromatu, jo cīņā par labi apmaksātajiem un ērtajiem Saeimas krēsliem meties cilvēks, kuram morāle ir sveša, bet piekļuve slepenai informācijai teju neierobežota.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nenopietnā rotaļa

FotoVasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu ir būtiska katra cilvēka dzīves sastāvdaļa, tā ietekmē ne tikai viņa ikdienas ritmu, bet arī uzskatus. To, ka pašā dabā labās gaismas kļūst mazāk, bet sliktās tumsas vairāk, nav iespējams uztvert nopietni. Nenopietnība kļūst par būtisku Līgo svētku sastāvdaļu, tā tiek ne tikai atļauta, bet pat pieprasīta.
Lasīt visu...

21

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

FotoVakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm. Liels paldies zvērinātam advokātam Laurim Liepam par principiālas pozīcijas paušanu. Jācer, ka Iekšlietu ministrijas un Valsts policijas izstrādātais algoritms darbosies arī praksē. Taču šobrīd izskatās, ka viss tik gludi gluži neiet.
Lasīt visu...