Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Ņemot vērā pašreizējo situāciju ar straujo Covid-19 infekcijas izplatību un to, ka š.g. 11.oktobrī stājas spēkā 2021.gada 28.septembrī pieņemtie Ministru kabineta noteikumi Nr.662 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” (turpmāk – MK noteikumi), informējam par būtiskākajām izmaiņām.

Šobrīd Personālvadības pārvalde sadarbībā ar visām VID struktūrvienībām izstrādā VID amatu sarakstu, kuru amata pienākumu izpildei ar 2021.gada 15.novembri ir nepieciešams vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts (turpmāk - sadarbspjējīgs sertifikāts). Minētais rīkojums tiks izdots tuvākajās dienās, bet ne vēlāk kā līdz 8.oktobrim un par to informācija būs vēlāk;

- no š.g. 11.oktobra amata pienākumu izpildi klātienē veic nodarbinātie tikai ar derīgu sadarbspējīgu sertifikātu vai uzrādot testēšanas sertifikātu (t.sk. nodarbinātie, kuru amatiem ar rīkojumu tiks noteikta obligāta prasība par vakcināciju). Tātad visi nodarbinātie, kam nav vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts par vakcināciju pret Covid-19 infekciju uz darbu klātienē dodas tikai ar testēšanas rezultātiem.

- lai pienākumus veiktu klātienē, nodarbinātajam tiešajam vadītājam ir jāuzrāda testēšanas sertifikāts (var nosūtīt elektroniski), par pēdējo 72 stundu laikā veiktu RNS testu vai pēdējo 24 stundu laikā veiktu antigēna testu (ja šī testa rezultāts ir negatīvs) un testēšana jāveic par saviem līdzekļiem) vai derīgs vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts.

- visi nodarbinātie, kam amata pienākumu izpilde to pieļauj savus amata pienākumus pilda attālināti.

Ja minētie nodarbinātie nevarēs uzrādīt derīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts, vai testēšanas pārskatu netiks pielaisti pie amata pienākumu izpildes un nodarbinātajiem noteikta dīkstāve, bez darba samaksas saglabāšanas. Šobrīd tiek izskatīta iespēja pārejas posmā līdz 2021.gada 15.novembrim kompensēt testēšanas izdevumus tiem nodarbinātajiem, kas darba specifikas dēļ pienākumu izpildi nevar veikt attālināti un nav iespējams atlikt pienākumu uz vēlāku laiku. Informācija par to tiks sniegta atsevišķi.

Aicinām nodarbinātos, kuriem nav vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāta sabiedrības veselības un drošības nodrošināšanai un pastāvošo risku mazināšanai izskatīt iespēju vakcinēties.

Vakcinācija ir drošākais un efektīvākais veids, kā pasargāt sevi no smagām slimības formām un kopīgiem spēkiem mazinātu Covid-19 infekcijas izplatību. Ņemot vērā daudzpusīgo informāciju, kura ir publicēta par vakcināciju, aicinām tos nodarbinātos, kuri nevarēja piedalīties paneļdiskusijā “Vakcinācija – mīti un patiesības, jautājumi un atbildes!”, noskatīties video ierakstu šeit.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

FotoKur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā un citi vājprāti, kas izsauc un izraisa mūsu sašutumu? Vai tos kāds apzināti rada, mērķtiecīgi un plānveidīgi izveido, vai tas ir tādas kolektīvās bezatbildības, muļķības, neizpratnes un neprasmes rezultāts kādiem cēloņiem, kurus minēju iepriekš? Varbūt tos pasūta greizo spoguļu valstībā un ir kāda cilvēku kopa, kas īpaši specializējas uz aplamību izdomāšanu un ieviešanu?
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

FotoPusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās uzdevumu - apturēt vīrusa izplatību, glābjot cilvēku veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

12

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

FotoValdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti pēc protokola, bet premjers ciniski aicina latvzemiešus ciest, saglabājot “vēsu prātu un mieru”. Segregācijas ieviesējam pietiek nekaunības – aicināt uz vienotību. Valdības politikas ķīlniekiem “no augšas” tiek piedāvāts Stokholmas sindroms.
Lasīt visu...

12

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

FotoEsam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi. Taču nupat Kariņa valdība iezīmē jaunu robežu – tie kļūst arī nelietīgi un amorāli.
Lasīt visu...

21

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

FotoLatvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada 5.jūnija vēlēšanās.
Lasīt visu...

21

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

FotoAttiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi – tālab, ka viņi ir veseli) tiek liegta pārstāvniecība valsts pārvaldē un dalība aktīvajā politika.
Lasīt visu...

21

Nelokāmi pret varmākām!

FotoManuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs izgāzīsies, jo vairums vakcinēto injicējās nevis medicīnisku iemeslu, bet varas noteikto eksistenciālo ierobežojumu dēļ un, visticamāk, sirdī alkst atriebi par sačakarēto organismu. Protams, ka ir injicēto varza, kas sevi tagad uzskata par augstāko kastu un pilnā mērā izmanto dāvāto iespēju paņirgāties par “zemcilvēkiem”. Šie neģēļi visu laiku ir mituši mūsu vidū un beidzot var apmierināt savus zemiskos instinktus.
Lasīt visu...