Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc tam tās atkal atkarot. Bērboka uzskata, ka nepieciešama jauna NATO stratēģija, kas ļautu nekavējoties un vispusīgi atvairīt Krievijas uzbrukumu. Baltijas valstu aizsardzība tad vairāk gultos uz Vāciju. Tā ka, iespējams, drīzumā Dievzemītē atkal būs pa pilnam vācu puišu, meiču un, velns viņu zin’, kas tur vēl dienē.

Es tomēr neieteiktu vietējiem iztapoņām steigties ierakstīties “kārklu vāciešos”. Neskatoties uz ekonomiskajiem sasniegumiem, doiči pasaules riktētāju klubiņā, šķiet, nekotējas. ASV okupācijas karaspēks pēc 2PK tā arī nav izvests. Tikai pārkrustīts par NATO armiju. Kā zinām no Merkeles noklausīšanās skandāla, jeņķi kancleru bez ceremonēšanās uzpasē. Amerikāņu aizgādnībā esošie Ukrainas bonzas vāciešus vispār nerespektē.

Volodimirs  Zeļenskis VFR prezidentu Franku Valteru Šteinmeieru pat valstī neielaida. Naudu, humāno palīdzību, bruņojumu – lūgtum, bet Šteinmeiera formulas autoru – ne. Vācietis vien paraustīja plecus un samierinājās ar persona non grata statusu. Pašlaik oponēt Ņezaļežnajas virspavēlniekam nozīmētu tikt pasludinātam vienlaikus par kremlinu un antisemītu. Toties ar savu prezidentu solidarizējās kanclers Olafs Šolcs, kas, saņēmis uzaicinājumu, neaizbrauca uz Kijevu. Par to Ukrainas vēstnieks Vācijā publiski nokrustīja kancleru par “apbižotu aknu desu”. Šolcs apvainojumu norija.

Tādējādi, Latvijai nonākot Vācijas ietekmes zonā, virs mūsu lišķīgajiem vagariem būs vēl vieni vasaļi. Dzīvosim, redzēsim. Taču, ņemot vērā, ka Šolca valdība ir par vispārēju savu iedzīvotāju nopotēšanu pret kroņa vīrusu un šis plāns pagaidām vien līdz rudenim ir nolikts atvilktnē, scenārijs ar Dievzemes nonākšanu pedantisko vāciešu pārziņā nepriecē.

Avoti:

https://www.msn.com/de-de/nachrichten/politik/baerbock-fordert-neue-nato-strategie-in-osteuropa/ar-AAWutCe?li=BBqg6Q9

https://www.tagesspiegel.de/politik/melnyk-bezeichnet-ihn-als-beleidigte-leberwurst-politiker-mehrerer-parteien-verteidigen-scholz/28297620.html

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nenopietnā rotaļa

FotoVasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu ir būtiska katra cilvēka dzīves sastāvdaļa, tā ietekmē ne tikai viņa ikdienas ritmu, bet arī uzskatus. To, ka pašā dabā labās gaismas kļūst mazāk, bet sliktās tumsas vairāk, nav iespējams uztvert nopietni. Nenopietnība kļūst par būtisku Līgo svētku sastāvdaļu, tā tiek ne tikai atļauta, bet pat pieprasīta.
Lasīt visu...

21

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

FotoVakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm. Liels paldies zvērinātam advokātam Laurim Liepam par principiālas pozīcijas paušanu. Jācer, ka Iekšlietu ministrijas un Valsts policijas izstrādātais algoritms darbosies arī praksē. Taču šobrīd izskatās, ka viss tik gludi gluži neiet.
Lasīt visu...