Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs pieņem savus lēmumus pats. Visi paši ir spējīgi izlemt, kā un ko darīt. Nomirt nomirs šā vai tā. Tā sakot - dzimšana ir gatavošanās nāvei. Pašreiz galvenais izaicinājums ir nevis vīruss vai vakcinēšanās, bet gan likumības un tiesiskuma apdraudējums. Nav ne likuma, ne kārtības valstī. Tāpēc Jūsu acu priekšā maina citas valsts karogus.

Bet kas jāmaina?

1. Izglītības sistēma ar visu ministri. Bagāta valsts ir tikai tur, kur ir daudz skolu un daudz labu skolu. Skola ir atslēga uz bagātu valsti!

2. Cīņa ar korupciju ir šķietama. Latvijā korumpēts ir viss. Sākot no medicīnas mafijas, beidzot ar policijas inspektoriem. Par Vienotības/Naciķu/Paristu/Konservu karteli nemaz nerunāsim. Tā nav? Tā ir. Korumpēts ir viss. Valsts ir nozagta. To izmainīt var tikai stingra roka ar bruņuvesti. Un likumu un kārtību.

3. Valsts aparāts - tas ir pāruzpūsts. To zina visi.

4. Savas valsts uzņēmēju čakarēšana.

5. Sabiedrības šķelšana latviešos/krievos vai pēc jebkuriem citiem parametriem.

6. Elektrība un darbaspēka nodokļi.

7. Apzināta propaganda, ka būt bagātam ir slikti. Labi ir tikai, ja bagāti ir ārzemnieki. Un tas jāmaina. Jāgrib, ka bagāti esam paši, mūsu kaimiņi aiz žoga vai blakus dzīvoklī. Utt.

8. Bailes mācīties valodas no bērnudārza. Fobija no krievu valodas. Visi turīgi cilvēki saviem bērniem māca valodas. Visi bez izņēmuma.

9. Prievītes un pastalas nav patriotisms. Patriotisms ir audzināt nevis labus darbiniekus, bet uzņēmīgus uzņēmējus, tautu, kas viens otram palīdz. Ja Latvijas tauta apvienotos un sāktu viens otram palīdzēt, mēs piecos gados kļūtu divreiz bagātāki. Galvoju.

Es varu turpināt. Bet idejiski Jūs sapratāt. Viens likums nav Rinkēvičs hokeja tribīnēs.

Tā es domāju. Un domāju pareizi.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pētera Stučkas idejas dzīvo un uzvar Ekonomisko lietu tiesā?

FotoLasot pēdējā laikā publiskajā telpā pieejamo informāciju par jaunās Ekonomisko lietu tiesas (ELT) darbu, kur tiek uzskaitīti ELT panākumi, konfiscējot par noziedzīgi iegūtiem uzskatītos līdzekļus (skat., piemēram, 08.07.2021. publikāciju www.tiesas.lv), neviļus rodas déjà vu sajūta, t.i. sajūta, ka kaut kas līdzīgs jau kādreiz, senā pagātnē piedzīvots. Proti, arī pēdējos padomju varas gados itin bieži tika publicēta statistika par sasniegumiem cīņā ar bezstrādes ienākumu guvējiem, spekulantiem un sociālistiskā īpašuma izlaupītājiem.
Lasīt visu...

20

Satiksmes drošība vai asfaltbetona seguma iznīcināšana

FotoKā sēnes pēc lietus gan Rīgā, gan uz valsts ceļiem parādās gumijas stabiņi. Šķiet, šī projekta autori ir tik ļoti iemīlējuši šos falliskos simbolus, ka vairs nespēj iedomāties savu ikdienu vai pat dzīvi bez tiem. Dīvainā kārtā autovadītāji nespēj saprast šo mīlestību un tā vietā, lai toleranti pieņemtu kārtējo seksuālo minoritāti, apvelta gan stabiņus, gan to uzstādītājus ar nešpetniem lamuvārdiem. Tomēr uz brīdi aizmirsīsim emocijas, un padomāsim loģiski, cenšoties izvērtēt plusus un mīnusus.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos?

FotoPraktiskais piemērs ātrai datu analīzei "uz salvetes", lai varētu analītiski novērtēt apgalvojumu, kas kļuvis par vienas no "nometnēm" jājamzirdziņu, ka vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos (atkarībā no lapas vai rakstītāja).
Lasīt visu...