Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Valdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".

"Sliktā" loma atvēlēta elektroenerģijas pārvades uzņēmumam, kas pavisam nelaikā un nepieņemamā veidā plāno uzkraut vēl lielāku nastu elektroenerģijas patērētājiem. Savukārt par "labajiem" cenšas uzdoties valdības vadītājs un ekonomikas ministre, kas pēkšņi pamanījuši, ka jaunie tarifi ir neatbilstīgi situācijai, izstrādāti pēc novecojošām metodikām un ietver apšaubāmas pozīcijas.

Jāatgādina, ka "Latvenergo" koncernā ietilpstošās AS "Sadales tīkls" kapitāldaļu turētājs ir Ekonomikas ministrija, kas atbildīga par valsts kapitālsabiedrības stratēģisko pārraudzību. Ja ekonomikas ministrei šis tarifu pieteikums ir pārsteigums, tad tas ir skaidrs apliecinājums, ka pārraudzība ir veikta nekompetenti un pavirši. Par to ekonomikas ministrei ir jāuzņemas politiska atbildība. Politiski atbildīgs par ielaistām problēmām Latvijas enerģētikā ir arī ьinistru prezidents.

Elektroenerģijas tarifu pieaugumam var būt graujoša ietekme uz Latvijas tautsaimniecību, un pašreizējos ģeopolitiskajos apstākļos tas ir uzskatāms par kaitniecību. SDP "Saskaņa" aicina pašreizējās valdības ministrus un topošās valdības veidotājus izbeigt bezatbildīgās manipulācijas ar enerģijas tarifiem un ar atbildības izjūtu risināt ekonomikas dzīvotspējas jautājumus. Ja nākamā valdība tiks veidota uz līdzšinējiem principiem, sadalot ministrijas partijām kā lēņu muižas, nerēķinoties ar amatu kandidātu kompetenci, Latvijai nav izredžu izrauties no tālākas atpalicības.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Govs jeb Pļeka uz prostituētās zinātnes

FotoMan ir bijusi tā privilēģija dzīvē redzēt un izprast daudzas parunas un sakāmvārdus, kā arī to rašanās pamatojumu. Tas notika tad, kad ar ģimeni pārcēlāmies uz dzīvi laukos un uzsākām saimniekot. Piemēram, visiem zināmais, nobružātais teiciens “cāļus skaita rudenī” reāli un visai skarbi “atdzīvojās” tad, kad pats sāku turēt vistas, kā arī inkubēt olas.
Lasīt visu...

21

Vēlētos atgādināt ministrei Andai Čakšai par dubulto standartu esamību Izglītības un zinātnes ministrijā

FotoSekojot līdzi Izglītības un zinātnes ministres Andas Čakšas intervijai LTV, kurā tika minēti fakti, ka Daugavpils Universitātes (DU) padomes loceklis ir iesaistīts kriminālprocesā par iespējamu krāpšanos ar Eiropas Savienības (ES) fondu līdzekļiem, visai universitātes padomei būtu jāatkāpjas, lai nebojātu augstākās izglītības reputāciju kopumā,
Lasīt visu...

21

Meklējot TAISNĪGUMU, nevis tautā populāro lieko štuku

FotoCienījamās Tautietes! Godājamie Tautieši! Pēc Latvijas neatkarības atjaunošanas LPSR AP deputāti, kuri bija ievēlēti pēc totalitārās valsts PSRS likumiem, PATVAĻĪGI, nesaņemot Latvijas pirmās brīvvalsts un tās likumīgo pilsoņu pilnvarojumu/uzticības mandātu, sev piešķīra LR AP deputātu statusu.
Lasīt visu...

21

Medicīna kā māksla un mākslas medicīna jeb Kultūras ministrijā integrēta veselības politika

FotoTrīs sarunas, kā šā raksta iegansts. 1. Pacietīgi noklausījies manu 15 minūšu uzrunu par to, ka galvenais valdības uzdevums ir veselības jomu integrēt visās politikās – aizsardzībā ar medikamentu rezervēm un sadarbību starp militārajiem un civilajiem mediķiem, izglītībā ar veselības pratības apgūšanu un bērnu sporta nodarbībām ikdienā, labklājībā ar darba nespējas lapu revīziju, zemkopībā ar veselīgu uzturu, ekonomikā ar atbalstu farmācijas rūpniecībai, Saeimas deputāts Viktors Valainis izmanto manas ieelpas brīdi un pajautā – kā es grasos integrēt veselību kultūrā un kultūru veselībā.
Lasīt visu...

21

Aicinām rast risinājumus un nodrošināt Jaunā Rīgas teātra atgriešanos mājās 2023. gadā

FotoMēs, Jaunā Rīgas teātra darbinieki, vēršamies pie valsts izpildvaras un likumdevējvaras augstākajiem pārstāvjiem ar aicinājumu iesaistīties un rast risinājumu bezgalīgajai mūsu teātra ēkas Lāčplēša ielā 25 rekonstrukcijai, kura, mūsuprāt, atspoguļo kopējo Latvijas valstij piederošo ēku būvniecības, rekonstrukcijas un pārraudzības procesu nesakārtotību.
Lasīt visu...