Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Uzzinot, ka Dziesmu un deju svētku dalībniekiem (konkrēti, dejotājiem) nav dota iespēja iegādāties biļetes uz noslēdzošo deju koncertu, es spontāni nosūtīju savu vēstījumu savai deju kolektīva vadītājai.

Ar šo vēstījumu gribu paust savu viedokli, ka es gatavojos šim pasākumam ka svētkiem ne tikai izredzētajiem, bet arī saviem vistuvākajiem. Ja viņiem netiek dota pat iespēja iegādāties biļetes, es personīgi nedejošu tajos koncertos, kur nav dota iespēja kopā ar mani svinēt šos svētkus maniem pašiem tuvākajiem.

Iekopēju spontāno ziņu savai deju kolektīva vadītājai:

„Šo manu tekstu droši parādi biļešu dalītājiem, ar manu parakstu. Šie ir deju svētki jeb svētki dejotājiem. Tribīnēs ir jāsēž dejotāju bērniem, mammām, sievām un vīriem. Tie ir tie cilvēki, kas ir to pelnījuši, dodot akceptu un atdodot sev piederošo laiku, ko es neesmu ar viņiem pavadījis, jo biju mēģinājumos. Tribīnēs nav jāsēž izredzētajiem. Ja es nedabūšu divas biļetes uz noslēguma koncertu, noslēguma koncertā nedejošu. Dejošu tajos koncertos, kuros būs iedalītas biļetes dejotājiem. Nedusmojies Anitiņ, bet es nopietni. Tik tiešām parādi šo manu vēstījumu organizatoriem. Zem augstākminētā teksta parakstos.”

Ar šo es neaicinu citus dalībniekus rīkoties līdzīgi. Katrs šos svētkus svin atbilstoši saviem ieskatiem.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

20

Pieprasām noņemt pie domes ēkas izkārto varavīksnes krāsu karogu

FotoPartijas “Gods kalpot Rīgai” valde, kuras sastāvā esmu es un arī pašvaldības deputāti, pieprasām nekavējoties no Rīgas Rātsnama noņemt izkārto varavīksnes krāsu karogu, kas simbolizē atbalstu “PRAIDA” un “LGTB” kopienai. Šī karoga izkāršana neatbilst noteiktajiem normatīviem par valsts karogu izkāršanu pie sabiedriskām ēkām, un šis lēmums nav debatēts un atbalstīts kādā no Rīgas domes sēdēm.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvencijas saderību ar Latvijas Satversmi

FotoPolicijas nolaidība, nenovēršot vīrieša īstenotu jaunas sievietes vajāšanu, apdraudēšanu un galu galā – nonāvēšanu, ir atgriezusi publiskajā telpā jautājumu par Konvencijas par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu (turpmāk – Stambulas konvencijas) ratifikāciju. Latvijas valdība šo konvenciju parakstīja jau 2016. gadā, tomēr šādai rīcībai ir tikai politisks, bet ne juridisks spēks. Lai konvencija taptu patiešām saistoša, nepieciešama parlamenta rīcība ratifikācijas veidā, kam jau septiņus gadus pietrūkst deputātu vairākuma.
Lasīt visu...

21

Prezidenta vēlēšanas pasaules dienā bez tabakas

FotoTas, protams, ir simboliski, ka Latvijas Saeima nolēmua vēlēt Latvijas prezidentu 31. maijā – Pasaules dienā bez tabakas (World No Tobacco Day).
Lasīt visu...

12

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda valda pasaulē, nav īstais laiks, kad Latvija var ļauties eksperimentiem valsts prezidenta izvēlē, tāpēc balsojumā par valsts prezidentu deputāti atbalstīja ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču, kuram ir visatbilstošākā pieredze un zināšanas šodienas apstākļiem.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

FotoKurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied, Mednieks, kas tīģeru medībās iet, Ķīniešu zobārsts, Angļu karaliene Ir mezgliņi, ko viens pavediens sien. Smalks, smalks pavediens – Tik dažādi ļaudis, bet kamoliņš viens.Lasīt visu...