Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Kamēr Valsts drošības dienests pēta Attīstības finanšu institūcijas Altum vadītāja Reiņa Bērziņa dzīvesbiedres Jūlijas saistību ar sankcionētajiem Krievijas un Baltkrievijas oligarhiem, ir vērts pievērst pastiprinātu uzmanību vismaz vēl vienam Altum personāžam - Ievai Jansonei-Prikulei-Bukai.

Centīga un vidēji gudra meitene no laukiem diezgan ātri kļuva par menedžerīti banku sistēmā. Taču ar to viss beigtos, ja viņa nebūtu stājusies ne gluži lietišķās attiecībās ar kādreizējās Nordea bankas korporatīvā biznesa vadītāju un savu toreizējo priekšnieku Jāni Buku. Kaut viņa nebija šī kunga vienīgā tuvā paziņa, tieši šo Renault uzņēmīgais un enerģiskais kungs bija nolēmis paņemt "ilgtermiņa līzingā".

Pats J. Buks bija slavens ar savām spējām izdabāt plašam bankas klientu lokam. Klientu diapazons bija tiešām ļoti plašs, sākot no Bislana Abdulmuslimova un beidzot ar Juriju Šefleru un kādreiz Kremlim pietuvināto Arkādiju Dvorkoviču (caur virkni starpniekfirmu, protams).

Tādēļ veiklā Ieviņa bez grūtībām tika iekārtota darbā pie J. Buka čoma Valda Sikšņa (Callidus Capital partneres pozīcijā) un Andra Šķēles satelīta Guntara Kokoreviča (Clean-R vadītājas amatā). Desertā viņai vēl piemeta padomes locekles vietu kompānijā Indexo, kas tagad izmisīgi cenšas nokļūt biržā (acīmredzot pirms akcionārs Māris Martinsons saņem reālu cietumsodu).

Tieši šī "spēcīgā" vadības pieredze vēlāk "ļāva" I. Jansonei-Prikulei-Bukai ieņemt Altum valdes locekles amatu. Un vēl pārsteidzošāk pavisam nesen I. Jansone-Prikule-Buka tikusi izraudzīta darbam Tet padomē!

Zinot viņas oficiālā vīra plašo darbības profilu (savulaik šķīries no Unilīzinga pēc tam, kad kaut kur „izgaisa” vairāki simti tūkstošu eiro, vēlāk daudzus gadus "nostrādāja" Maskavā, atgriežoties Latvijā, piedāvāja bankas pakalpojumus visinteresantākajiem personāžiem, pelnīti ticis pie "dižtankista" titula, t.sk. pateicoties iesaistei Olainfarm mantinieču strīdos u.t.t.), nav grūti iedomāties, kādas intereses šī kundze pārstāvēs Latvijas lielākajās valsts kapitālsabiedrībās. Labākajā gadījumā tās varētu būt Andra Šķēles, sliktākajā - Kremļa un citu krievu bandītu.

Turpinājums sekos.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nenopietnā rotaļa

FotoVasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu ir būtiska katra cilvēka dzīves sastāvdaļa, tā ietekmē ne tikai viņa ikdienas ritmu, bet arī uzskatus. To, ka pašā dabā labās gaismas kļūst mazāk, bet sliktās tumsas vairāk, nav iespējams uztvert nopietni. Nenopietnība kļūst par būtisku Līgo svētku sastāvdaļu, tā tiek ne tikai atļauta, bet pat pieprasīta.
Lasīt visu...

21

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

FotoVakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm. Liels paldies zvērinātam advokātam Laurim Liepam par principiālas pozīcijas paušanu. Jācer, ka Iekšlietu ministrijas un Valsts policijas izstrādātais algoritms darbosies arī praksē. Taču šobrīd izskatās, ka viss tik gludi gluži neiet.
Lasīt visu...