Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā
Foto

Beidzot ir jāveic lustrācija!

Brigita Smildziņa
22.05.2023.
Komentāri (0)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Ja Igaunijā lustrācijas rezultātā tika atlaisti 30% no apriņķa tiesnešiem un puse!!!-50% no apgabaltiesnešiem!!!, tad kāda ir situācija Latvijā? Mēs gadiem varam brēkt par to, kā tādi brāļi Ilmāri Latvijā saimnieko un saimniekos tālāk, jo nav, kas viņus notiesā.

Lustrācija nav nekas šausmīgs, nevienu cietumā tā dēļ neliek, ne sit, ne kauj. Lustrācija ir vienkāršs likumīgs process, caur kuru valsts pārvalde var atbrīvoties no personām, kuras ir veikušas sadarbību ar agresorvalsti.

Šodiena rāda – Latvija visās jomās atpaliek no Eiropas. Secinājums: žēlojot šos darboņus, mēs šaujam sev kājā, jo realitāte pierāda, ka viņi savu darba stilu nav mainījuši, pat gluži pretēji, turpina bremzēt valsts attīstības procesu, tādēļ – ārā! Atņemt viņiem iespēju dominēt, izmantojot savu valstsdienesta stāvokli, kas realitātē notiek, bet ko ir faktiski neiespējami pierādīt.

Valstij tādi nav jāāpmaksā no saviem nodokļiem. Viņiem ir iespēja strādāt privātajā sektorā, bez valsts pagoniem. Līdz ar to ļoti lielā mēra tiks ierobežota kremļa ietekme visās valstij svarīgās nozarēs.

Nu palūkojam to pašu mediju - ko tas šodien runāja. Tur 100% ir pilns ar padomijas kolaborantiem - Dožģ spilgts piemērs. Lembergu gadiem nevar notiesāt, kaut prokurors teica – 3 gadi un sēdēs. Nu jau ceturtais iet, bet šamais ķer zivis ezerā un smej par valsti, nogāna mūsu prezidentu, premjeru.

Tā visa šodienā varēja nebūt. Nebūtu mums te jākliedz un jāliek lietā sava nervu sistēma. Nejustos mēs savā valstī tik beztiesiski. Piemēram, tas pats piemērs ar safabricēto lietu pret Jurašu. Cilvēks godprātīgi uzrādīja kukuli un tika par to tiesāts!!! Ja būtu notikusi lustrācija, tas būtu izslēgts pilnībā.

Šis ir neizdarītais mājasdarbs. Ja to nedarīsim šodienā, ne NATO, ne ES mums nepalīdzēs. Progress virzās, cilvēktiesības, minoritāšu tiesības, Stambulas konvencija Eiropā tiek nostiprinātas, un pasaule demokrātijā virzās uz priekšu, kamēr mēs to nevaram pieņemt, jo neesam tikuši savā valstī galā ar okupācijas sekām. Eiropas prasības, ja neesam šo jautājumu atrisinājuši, mūs var iznīcināt ka nāciju. Tas ir jādara - obligāti.

Pārpublicēts no Twitter

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

20

Pieprasām noņemt pie domes ēkas izkārto varavīksnes krāsu karogu

FotoPartijas “Gods kalpot Rīgai” valde, kuras sastāvā esmu es un arī pašvaldības deputāti, pieprasām nekavējoties no Rīgas Rātsnama noņemt izkārto varavīksnes krāsu karogu, kas simbolizē atbalstu “PRAIDA” un “LGTB” kopienai. Šī karoga izkāršana neatbilst noteiktajiem normatīviem par valsts karogu izkāršanu pie sabiedriskām ēkām, un šis lēmums nav debatēts un atbalstīts kādā no Rīgas domes sēdēm.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvencijas saderību ar Latvijas Satversmi

FotoPolicijas nolaidība, nenovēršot vīrieša īstenotu jaunas sievietes vajāšanu, apdraudēšanu un galu galā – nonāvēšanu, ir atgriezusi publiskajā telpā jautājumu par Konvencijas par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu (turpmāk – Stambulas konvencijas) ratifikāciju. Latvijas valdība šo konvenciju parakstīja jau 2016. gadā, tomēr šādai rīcībai ir tikai politisks, bet ne juridisks spēks. Lai konvencija taptu patiešām saistoša, nepieciešama parlamenta rīcība ratifikācijas veidā, kam jau septiņus gadus pietrūkst deputātu vairākuma.
Lasīt visu...

21

Prezidenta vēlēšanas pasaules dienā bez tabakas

FotoTas, protams, ir simboliski, ka Latvijas Saeima nolēmua vēlēt Latvijas prezidentu 31. maijā – Pasaules dienā bez tabakas (World No Tobacco Day).
Lasīt visu...

12

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda valda pasaulē, nav īstais laiks, kad Latvija var ļauties eksperimentiem valsts prezidenta izvēlē, tāpēc balsojumā par valsts prezidentu deputāti atbalstīja ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču, kuram ir visatbilstošākā pieredze un zināšanas šodienas apstākļiem.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

FotoKurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied, Mednieks, kas tīģeru medībās iet, Ķīniešu zobārsts, Angļu karaliene Ir mezgliņi, ko viens pavediens sien. Smalks, smalks pavediens – Tik dažādi ļaudis, bet kamoliņš viens.Lasīt visu...