Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Šī gada 27. septembra “Nakts ziņās” “LTV1” par mani, Aivaru Lembergu, Jūs apgalvojāt, ka es esmu notiesāta un sankcionēta persona. Ar šādu apgalvojumu Jūs kā valsts amatpersona, kas ieņem atbildīgu stāvokli, apzināti izplatāt viltus ziņas jeb feikus.

Pirmkārt, es neesmu notiesāta persona, jo atbilstoši starptautiskajām cilvēktiesībām, kuras izpildās atbilstoši Latvijas Satversmes 89.pantam, “valsts atzīst un aizsargā cilvēka pamattiesības saskaņā ar šo Satversmi, likumiem un Latvijā saistošiem starptautiskajiem līgumiem”. Latvija ir atzinusi starptautiskās cilvēktiesības, tai skaitā nevainīguma prezumpciju turklāt to ievērot pieprasa Eiropas Savienības direktīva.

Jūs, Siliņas kundze, neesat lasījusi pat tādu dokumentu kā Satversmi, tai skaitā tās 92. punktu, kurā teikts: „Ikviens uzskatāms par nevainīgu, iekams viņa vaina nav atzīta saskaņā ar likumu.” Es neesmu atzīts par vainīgu saskaņā ar likumu, jo, lai arī no 40 apsūdzības epizodēm 31 epizodē es esmu attaisnots, bet 9 epizodēs notiesāts, šis spriedums nav stājies likumīgā spēkā.

Protams, valdības vadītājs var nezināt ne starptautiskās cilvēktiesības, ne Latvijas nacionālās cilvēktiesības un brīvības, jo šīs zināšanas viņš nav apguvis. Tomēr es lūdzu Jūs, Siliņas kundze, iepazīties ar Latvijai saistošām starptautiskajām cilvēktiesībām un Satversmes 8. nodaļu “Cilvēka pamattiesības”. Par rezultātu ludzu mani informēt.

Otrkārt, es neesmu sankcionēta persona, jo es atbilstoši Latvijas Republikas likumiem neesmu pakļauts starptautiskajām sankcijām, piemēram, ANO vai Eiropas Savienības. Bet, ja kāda valsts, piemēram, Malta, Turcija, Kipra, Ēģipte, ASV pakļauj mani nacionālām sankcijām, tad šīs sankcijas darbojas attiecīgi šo valstu teritorijā.

Man nav ziņu, ka Latvija nav suverēna valsts ar savu Satversmi, valsts prezidentu, parlamentu un valdību. No Jūsu apgalvojuma izriet, ka Jūs vadāt nevis suverēnu, neatkarīgu, demokrātisku valsti, bet gan koloniju un esat nevis valdības vadītāja, bet gan gubematore, kuru ieceļ metropole.

Lūdzu Jūs, Siliņas kundze, gan, kad Jūs vadāt valdību, gan, kad Jūs nevadāt valdību, nediskreditēt Latviju, nepropagandēt, ka Latvija ir kolonija, kuras valdības vadītāju ieceļ metropole.

* partijas “Latvijai un Ventspilij” valdes priekšsēdētājs un Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes deputāts

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

Foto“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut arī mūsu politiskie uzskati ir pilnīgi pretēji,” saldi smaidot, vienā no 18. novembra pasākumiem mani uzrunāja kāds augsts ierēdnis. Vienojošais elements gan bija tikai reālā, “taustāmā” telpa, kurā atradāmies, bet politiskajā, sociālajā telpā mūs šķīra bezdibenis. Un joprojām šķir. Tas paliek arvien dziļāks un platāks. Ne jau tikai starp mani un konkrēto ierēdni, bet starp tautu un ierēdniecisko valsts aparātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

FotoUzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas un to tuvinieki šobrīd apzināti apmelo manu tēvu nacionālā naida kurināšanā, lai tādējādi novērstu uzmanību no patiesajiem slepkavības iemesliem. Kā arī, apzināti publiski nomelnojot manu tēvu, notiek klajš mēģinājums ietekmēt tiesībsargājošās institūcijas un pat tiesu.
Lasīt visu...

12

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

FotoAr nelabu sajūtu sekoju medijos publicētajām ziņām par Zolitūdes traģēdijas tiesvedību. Esmu būvinženieris, absolvējis Venecuēlas Centrālo universitāti, un man ir Kārnegija un Melona Universitātes (ASV) maģistra grāds būvinženierijā (ar iespējami augstāko atzīmi).
Lasīt visu...

21

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

FotoANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti publiskajā sektorā, bet labākā proporcija esot Austrijā – 4%. Ieliku šo ziņu Twitter, un tas sāka vārīties. Esot sajaukti āboli ar bumbieriem, un vispār, kas tā tāda par organizāciju?
Lasīt visu...

12

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

FotoŠis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts! Mēs runājām, aicinājām apstāties un pārtraukt LATVJU TAUTAS iznīcināšanas politiku. Taču viss veltīgi. Jūs nevēlējāties mūs sadzirdēt, ieklausīties un saprast - PIETIEK! Tad runāsim citā "valodā" ! Jums saprotamajā!
Lasīt visu...

21

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

FotoSaistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra un hibrīdkara apdraudējuma apstākļos steidzami izvirzot “partnerības” likumprojektu pieņemšanu, paužam savu nostāju.
Lasīt visu...

21

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

FotoMēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu.
Lasīt visu...