Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un posta ar uzviju un izceļ savu personību ar dažādām ne īpaši tiesiskām aktivitātēm, tad Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš gandrīz ik katrā domes sēdē vai kādā citā daudz maz publiskā pasākumā izceļas ar saviem skaļajiem lozungiem par tiesiskumu, pret korupciju u.c., bet sociālajos tīklos – ar Rīgas mēra Mārtiņa Staķa kompāniju.

Tad nu lūk, 2013.gada pavasarī, izdarot spiedienu uz Garkalnes būvvaldi, kungs piespieda pieņemt ekspluatācijā māju Kaiceles pļavās, kura tajā pašā gada aprīlī applūda līdz pirmajam stāvam. Māja tika pieņemta ekspluatācijā, paredzot atliktos darbus, kas bija saistīti ar mājas aizsardzību pret plūdiem, bet kuri tā arī netika izpildīti. Plašāk par aplūšanu var lasīt: https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/ari-garkalne-pludu-del-no-arpasaules-noskirtas-vairakas-majas.a55272/ .

Savukārt jau 2021.gada pavasarī nu jau Garkalnes novada domes deputāta statusā Mārtiņš Bērziņš atkal mēģina ietekmēt Garkalnes būvvaldes amatpersonas, lai tās pieņemtu ekspluatācijā viņa mātei Dacei Griķei piederošo dzīvojamo māju Saulkrastu ielā 6, Bukultos, Garkalnes nov. Zemes vienībā Saulkrastu ielā 6, Bukultos, ir uzbūvēta ne tikai dzīvojamā māja, bet arī dīķis un vairākās saimniecības ēkas, kurām trūkst būvniecības dokumentācijas un kuras ir izvietotas, pārkāpjot normatīvo aktu prasības par būvju izvietošanu zemes vienībā. 

Par vēl interesantāku šo faktu padara tas, ka deputāta Mārtiņa Bērziņa māte pati ir arhitekte, kas kādreiz pat ir bijusi Garkalnes pagasta būvvaldes vadītāja un ilggadēja Attīstības daļas teritorijas plānotāja Salaspils novada domē. Līdz ar to acīmredzot būvniecības normatīvo aktu pārkāpšana ir tāda kā ģimenes tradīcija.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pētera Stučkas idejas dzīvo un uzvar Ekonomisko lietu tiesā?

FotoLasot pēdējā laikā publiskajā telpā pieejamo informāciju par jaunās Ekonomisko lietu tiesas (ELT) darbu, kur tiek uzskaitīti ELT panākumi, konfiscējot par noziedzīgi iegūtiem uzskatītos līdzekļus (skat., piemēram, 08.07.2021. publikāciju www.tiesas.lv), neviļus rodas déjà vu sajūta, t.i. sajūta, ka kaut kas līdzīgs jau kādreiz, senā pagātnē piedzīvots. Proti, arī pēdējos padomju varas gados itin bieži tika publicēta statistika par sasniegumiem cīņā ar bezstrādes ienākumu guvējiem, spekulantiem un sociālistiskā īpašuma izlaupītājiem.
Lasīt visu...

20

Satiksmes drošība vai asfaltbetona seguma iznīcināšana

FotoKā sēnes pēc lietus gan Rīgā, gan uz valsts ceļiem parādās gumijas stabiņi. Šķiet, šī projekta autori ir tik ļoti iemīlējuši šos falliskos simbolus, ka vairs nespēj iedomāties savu ikdienu vai pat dzīvi bez tiem. Dīvainā kārtā autovadītāji nespēj saprast šo mīlestību un tā vietā, lai toleranti pieņemtu kārtējo seksuālo minoritāti, apvelta gan stabiņus, gan to uzstādītājus ar nešpetniem lamuvārdiem. Tomēr uz brīdi aizmirsīsim emocijas, un padomāsim loģiski, cenšoties izvērtēt plusus un mīnusus.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos?

FotoPraktiskais piemērs ātrai datu analīzei "uz salvetes", lai varētu analītiski novērtēt apgalvojumu, kas kļuvis par vienas no "nometnēm" jājamzirdziņu, ka vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos (atkarībā no lapas vai rakstītāja).
Lasīt visu...