Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

1. Šī gada 29.septembrī “Latvijas Radio 1” raidījumā “Krustpunktā" tā vadītājs Aidis Tomsons apgalvoja, ka “Lembergs joprojām vainīgs lielākajā daļā apsūdzību, bet nu pāris epizodēs tiesa vainu nav atzinusi”.

“Ordeņnesis” Aidis Tomsons min Lemberga uzvārdu, neminot vārdu, līdz ar to viņa teiktais tiek attiecināts uz visiem Lembergiem, tādā veidā apgalvojot, ka jebkurš Lembergs ir “vainīgs lielākajā daļā apsūdzību”. Šāds A.Tomsona apgalvojums neatbilst patiesībai, tā ir viltus ziņa.

Ja šo apgalvojumu “ordeņnesis” A.Tomsons ir attiecinājis uz Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes deputātu Aivaru Lembergu, kas ļauj šo Lembergu viennozīmīgi identificēt, tad A.Tomsons valdības radio par nodokļu maksātāju naudu izplata viltus ziņu, jo no 40 apsūdzībām šis Lembergs uz šo brīdi ir atzīts par nevainīgu 31, bet par vainīgu 9. Tātad Aivars Lembergs ir atzīts par “vainīgu” nevis “lielākajā daļā apsūdzību”, bet gan 22%, un tieši pretēji “ordeņneša” A.Tomsona apgalvojumam atzīts par nevainīgu 78% no apsūdzībām.

Protams, spriedums nav stājies spēkā un nestāsies spēkā, jo Aivara Lemberga aizstāvji spriedumu pārsūdzēs.

Līdz ar to Aivars Lembergs nav vainīgs nevienā apsūdzības epizodē, jo atbilstoši Latvijas starptautiskajām saistībām, Satversmei un likumiem Latvijā darbojas nevainīguma prezumpcijas princips, tas ir cilvēktiesības.

Lūdzu atsaukt A.Tomsona politiskās propagandas mērķu sasniegšanai, sava politiskā pretinieka nomelnošanai par valsts nodokļu maksātāju naudu izplatītos melus, nepatiesas ziņas jeb kā modemi saka feikus.

2. Šī gada 29. septembra raidījums “Krustpunktā” viss raidījums, pusotras stundas garumā, tika veltīts Aivara Lemberga tiesāšanai. Tajā piedalās žurnālisti un sabiedriskās politikas centra “Providus” vadošā pētniece, kura pārstāv tā saucamos sorosistus, kuri ir daudzgadīgi mani, Aivara Lemberga, politiskie pretinieki.

No raidījuma satura izriet, ka neviens no runātājiem nav iepazinies ne ar apsūdzībām, ne ar pierādījumiem, ne ar apsūdzības debašu runu, ne ar aizstāvju debašu runu, ne ar aizstāvības pozīciju. Raidījuma dalībnieki nav iepazinušies ar apelācijas instances pilno spriedumu, jo tas būs pieejams, ātrākais, šī gada 11. decembrī, bet nestāsies spēkā, jo tiks pārsūdzēts.

Jebkuram vērotājam no malas ir acīmredzami un dzirdami, ka raidījuma mērķis bija diskreditēt senāko politiķi no 1990. gada - Aivaru Lembergu.

Es, protams, saprotu, ka sorosistiem nauda nesmird un Latvijā cerēt, ka valdības radio un televīzija varētu atspoguļot no sorosistiem atšķirīgu un argumentētu viedokli, ir bezcerīgi. Nekas jau cits jūs neesat kā staļinisma mantinieki, kur bija vien pareizais viedoklis un, ja kādam nebija pareizais viedoklis, tad tam bija gulags un lode. Nekas jau stipri nav mainījies.

Novēlu arī turpmāk godprātīgi kalpot sorosistu politiskajām interesēm un nekādā gadījumā neaicināt uz raidījumu citādi domājošos, jo tas jums var maksāt lieliski atalgotās, siltās valsts amatpersonu vietas.

* partijas “Latvijai un Ventspilij” valdes priekšsēdētājs un Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes deputāts

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

FotoUzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas un to tuvinieki šobrīd apzināti apmelo manu tēvu nacionālā naida kurināšanā, lai tādējādi novērstu uzmanību no patiesajiem slepkavības iemesliem. Kā arī, apzināti publiski nomelnojot manu tēvu, notiek klajš mēģinājums ietekmēt tiesībsargājošās institūcijas un pat tiesu.
Lasīt visu...

12

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

FotoAr nelabu sajūtu sekoju medijos publicētajām ziņām par Zolitūdes traģēdijas tiesvedību. Esmu būvinženieris, absolvējis Venecuēlas Centrālo universitāti, un man ir Kārnegija un Melona Universitātes (ASV) maģistra grāds būvinženierijā (ar iespējami augstāko atzīmi).
Lasīt visu...

21

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

FotoANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti publiskajā sektorā, bet labākā proporcija esot Austrijā – 4%. Ieliku šo ziņu Twitter, un tas sāka vārīties. Esot sajaukti āboli ar bumbieriem, un vispār, kas tā tāda par organizāciju?
Lasīt visu...

12

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

FotoŠis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts! Mēs runājām, aicinājām apstāties un pārtraukt LATVJU TAUTAS iznīcināšanas politiku. Taču viss veltīgi. Jūs nevēlējāties mūs sadzirdēt, ieklausīties un saprast - PIETIEK! Tad runāsim citā "valodā" ! Jums saprotamajā!
Lasīt visu...

21

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

FotoSaistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra un hibrīdkara apdraudējuma apstākļos steidzami izvirzot “partnerības” likumprojektu pieņemšanu, paužam savu nostāju.
Lasīt visu...

21

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

FotoMēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu.
Lasīt visu...