Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā
Foto

Absolūta saskarsmes impotence

Gundars Āboliņš
06.06.2021.
Komentāri (0)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Te mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša" gada abonementu par 14,00 EUR. Pierakstīju klāt, ka esmu VAKCINĒJIS šo Latvijas teātra pasaulei svarīgo izdevumu ar savu finasiālo "vakcīnu". Nevis vakcinējies pats!

Pārsteidzoši daudz cilvēku NAV PAT IZLASĪJUŠI manis rakstīto! Ir pavirši novērtēta mana klišejiskā bilde ar valgajām acīm, izteiktas līdzjūtības, nievas, ieskābusi ironija un pat personīgi apvainojumi.

Mani nepārsteidz ko tādu saņemt no kāda LU psiholoģijas profesora, platstraumes žurnālistes un vēl dažiem citādi domājošiem. Tagad saprotu, cik pavirši un virspusīgi mēs lasām ierakstus sejas grāmatā.

Taču tas netraucē mums ieraudzīt tikai to, ko paši gribam redzēt un nemēģināt iedziļināties teiktajā vai "šārētā" būtībā. Nemaz nerunājot par spēju pieņemt atšķirīgu viedokli! Absolūta saskarsmes impotence!

Paldies jums visiem, kuri uztvērāt un sapratāt šīs mazās provokācijas zemtekstu ar labu nodomu! Diemžēl manai klusajai cerībai un biklajam aicinājumam NEVIENS nav sekojis! Mana "vakcīna" ir līdz šim VIENĪGĀ. Arī pēc 757 īkšķīšiem, sirsniņām un smaidiņiem, kā arī 276 "šārēm"... Nedaudz žēl...

Pārpublicēts no Facebook.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pētera Stučkas idejas dzīvo un uzvar Ekonomisko lietu tiesā?

FotoLasot pēdējā laikā publiskajā telpā pieejamo informāciju par jaunās Ekonomisko lietu tiesas (ELT) darbu, kur tiek uzskaitīti ELT panākumi, konfiscējot par noziedzīgi iegūtiem uzskatītos līdzekļus (skat., piemēram, 08.07.2021. publikāciju www.tiesas.lv), neviļus rodas déjà vu sajūta, t.i. sajūta, ka kaut kas līdzīgs jau kādreiz, senā pagātnē piedzīvots. Proti, arī pēdējos padomju varas gados itin bieži tika publicēta statistika par sasniegumiem cīņā ar bezstrādes ienākumu guvējiem, spekulantiem un sociālistiskā īpašuma izlaupītājiem.
Lasīt visu...

20

Satiksmes drošība vai asfaltbetona seguma iznīcināšana

FotoKā sēnes pēc lietus gan Rīgā, gan uz valsts ceļiem parādās gumijas stabiņi. Šķiet, šī projekta autori ir tik ļoti iemīlējuši šos falliskos simbolus, ka vairs nespēj iedomāties savu ikdienu vai pat dzīvi bez tiem. Dīvainā kārtā autovadītāji nespēj saprast šo mīlestību un tā vietā, lai toleranti pieņemtu kārtējo seksuālo minoritāti, apvelta gan stabiņus, gan to uzstādītājus ar nešpetniem lamuvārdiem. Tomēr uz brīdi aizmirsīsim emocijas, un padomāsim loģiski, cenšoties izvērtēt plusus un mīnusus.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos?

FotoPraktiskais piemērs ātrai datu analīzei "uz salvetes", lai varētu analītiski novērtēt apgalvojumu, kas kļuvis par vienas no "nometnēm" jājamzirdziņu, ka vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos (atkarībā no lapas vai rakstītāja).
Lasīt visu...